Jarek Jakimowicz ma nową pracę. Dostał WŁASNY program!

54-letni Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich zdecydowanych, prawicowych poglądów. Z tego też powodu ma wielu przeciwników, ale też cichych zwolenników.

W ostatnich latach Jarek Jakimowicz pracował w TVP Info, jednak ta współpraca została zakończona w lipcu 2023 r. Jednak dziennikarz niedługo był bez pracy, bo właśnie dostał nowy program.

 

https://www.instagram.com/jarek.jakimowicz4/

 

Jarosław Jakimowicz dostał pracę w serwisie internetowym Prawy.pl i ma tam prowadzić program pt. „Tu jest Polska”.

 

Na youtubowym kanale serwisu pojawiło się już pierwsze nagranie z udziałem Jakimowicza. Na początku odnosi się on do zarzutów dotyczących swojej osoby i opowiada o współpracy z Telewizją Polską.

Dopiero po takim około półgodzinnym wstępie, w studio pojawił się gość – ksiądz Ryszard Halwa, z którym Jakimowicz rozmawiał o sprawach przyjaźni, zdrady czy małżeństwa.

 

To było tak żałosne… 1,5h gwiazdor pitolił o sobie, kolejne żale jak to go z pracy wy.. a przyjaciele zdradzili. Zmieńcie nazwę na Tu jest Jakimowicz 🤡

 

Mega przyjemnie się oglądało, Pan Jachimowicz bardzo ciekawie prowadził program, nie wiem kiedy minęło te półtorej godziny, pozdrawiam i czekam na następne części.

 

Panie Jarku, calkiem niezłe, tylko błagam, proszę nie przerywać ciągle Księdzu Ryszardowi 🙏🙏🙏🙏👍

– pisano pod nagraniem programu Jakimowicza.

 

Video poniżej.

 

Jakimowicz o osobach z nurtu LGBT: „to są ewidentne zaburzenia osobowości”!

 

 

Komentarze