Joanna Koroniewska wróciła do filmu. Gorące sceny! [VIDEO]

45-letnia Joanna Koroniewska od wielu lat występuje przede wszystkim w teatrze, jednak jej fani wciąż dopytują po powrót do filmów czy seriali.

I tym razem aktorka ma dla nich dobre wieści, bo właśnie zagrała w filmie, który ma szansę stać się prawdziwym hitem!

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Joanna Koroniewska – film

Chodzi o produkcję „Dziewczyna Influencera”, w której pokazano tak popularne obecnie środowisko celebrytów i  influencerów. Jak podano w opisie filmu, fabuła przedstawia się następująco:

 

Wchodząca gwiazda internetu Zosia (zjawiskowa Karina Rezner), znana pod nickiem Just Sophie, odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi (Kamil Wodka), ma romans. Kiedy zdrada wychodzi na jaw i trafia na Pudelka, dziewczyna postanawia przyjąć ofertę uwielbianej przez internautów Violi (Olga Kalicka) i wraz z nią udać się w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Odwiedzający ekskluzywne kurorty na Cyprze, Ibizie, Malcie, Grecji i we Włoszech, walcząc o zasięgi i uwagę fanów, Zosia dołącza do elity polskich influencerów. Niestety miłosna afera z jej byłym chłopakiem staje się coraz głośniejsza, gdy ten wiąże się z seksowną fit-blogerką Paulą (Joanna Koroniewska-Dowbor), a o Violę upomina się dawna, mroczna przeszłość. Kiedy pikantne szczegóły i skrywane sekrety wychodzą na jaw, Zosię czeka konfrontacja z trudną do zaakceptowania prawdą o środowisku, do którego tak bardzo pragnęła należeć.

 

Joanna Koroniewska „Dziewczyna influencera”

Tak więc w filmie Joanna Koroniewska jest partnerką Kamila Wodka. Aktorka na instagramie pokazała kilka gorących scen, a w jakich zagrała i zastanawiała się, czy jej mąż powinien być zazdrosny.

 

Czy @maciej_dowbor powinien być zazdrosny?! Spokojnie to tylko kino!😉🤷‍♀️ 🥳 Oto kilka gorących ujęć z naszego nowego filmu- „Dziewczyna influencera”! 👏😉 Jak myślicie? Jaką jestem postacią? Dobrą czy złą? Film jest wyreżyserowany przez Szymona Gonerę. Mam nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie filmowe spotkanie.

– napisała.

 

Jak więc widać, Koroniewska do kina wraca z przytupem, bo film zapowiada się bardzo ciekawie.

Poniżej kilka scen z Joanną oraz oficjalny zwiastun filmu.

Od roku jest ofiarą HEJTERÓW! To ONA wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fPbqIhbnIIU

Komentarze