Zwolniona czy zostaje w TVP? Anna Popek wydała OŚWIADCZENIE!

55-letnia Anna Popek od 25 lat związana jest z Telewizją Polską. Od 2019 roku była gospodynią programu „Wstaje dzień” na antenie TVP Info.

W latach 2004–2016 Popek prowadziła „Pytanie na Śniadanie” i do tego programu wróciła w 2023. Jednak od 19 grudnia 2023 r. dziennikarka nie pojawiła się już na antenie.

Czy została zwolniona z pracy?

 

https://www.instagram.com/annapopek_official/

 

Anna Popek „Pytanie na Śniadanie”

19 grudnia 2023 r. Anna Popek prowadziła „Pytanie na Śniadanie”, dzień później do TVP wkroczyły nowe władze. I od tej pory dziennikarka nie prowadziła już żadnego programu.

Jak mówiła podczas lajfa na początku stycznia 2024 r., przyznała, że była chora i że przychodziły do niej koleżanki, by jej pomóc. Tak więc choroba mogłaby tłumaczyć jej nieobecność w PnŚ. Popek jednak nawiązała też do tego, że jej program w TVP Info został zawieszony, bo mówiła, że dziwnie jest wstawać rano i nic nie musieć.

 

Szokujące wieści od Kayah. Gwiazda porzuca swoje 23-letnie „dziecko”!

 

Anna Popek – TVP

Teraz 55-latka wydała oświadczenie dotyczące jej pracy w Telewizji Polskiej. Czytamy w nim:

 

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami na temat mojego przejścia do innej stacji telewizyjnej wyjaśniam, że ankieta na ten temat została stworzona przez jeden z moich fanpage’y, a nie przeze mnie.

 

Oświadczam, że niezmiennie pozostaję pracownikiem Telewizji Polskiej – właśnie minęło 25 lat(ćwierć wieku! jak to brzmi!) mojej pracy w tej Instytucji.

 

Tak więc na ten moment dziennikarka nadal pozostaje pracownikiem stacji, choć nie pojawia się na antenie. Czas więc pokaże, czy nowe kierownictwo będzie chciało dalej współpracować z Anną Popek, czy też podzieli ona los innych zwolnionych dziennikarzy.

 

Komentarze