Joanna Moro z głębokim dekoltem filozofuje na Instagramie! Niezwykle GORĄCA fotka!

Joanna Moro zaskoczyła fanów. Wrzuciła do sieci fotkę z głębokim dekoltem! Dodatkowo filozofuje na temat… Robi się gorąco!

Na zdjęciu aktorka ma granatowy kapelusz. Postawiła na delikatny makijaż. Ma lekko kręcone włosy. Do tego ubrała kusą, błyszczącą bluzeczkę, eksponującą jej biust!

Zobacz także: Joanna Opozda wrzuciła zdjęcie z sypialni! Na łóżku leży nie tylko z Antkiem!

Fotka jest jednak tylko pretekstem do zabrania głosu w ważnej sprawie. Chodzi o pandemię koronawirusa, przez którą Joanna nie ma pracy!

– Ech, do pracy by się szło… na razie trza odpocząć, zatęsknić, docenić co się miało… co się ma… Wszystko w życiu jest po coś… i smutki i trudności i niedogodności i niemożliwości, a przy tym dopiero widać jak dużo mamy i jak mało do pełni potrzeba… – napisała.

Trzeba przyznać, że aktorka znalazła się w trudnej sytuacji. Należy mieć nadzieję, ze szybko będzie mogła wrócić na plany filmowe i deski teatrów.

Co napisali fani?

Na pewno Pani będzie w pracy na planie albo w teatrze. Ja do swojej pracy wracam w poniedziałek bo byłam chora.

Pięknie Pani wyszła dojrzale 😉

Piękna kobieta 😊

Jesteś. Super. laska

Rewelacja! 🔥🔥🔥

Fot. Instagram

Joanna Moro ukończyła Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

W 2007 dołączyła do „Barw szczęścia”. W 2012 zagrała tytułową rolę w serialu „Anna German”.

Jest też piosenkarką.

W 2014 roku uczestniczyła w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a w 2016 roku brała udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz także: Dagmara z „Królowych życia” filozofuje na masce mercedesa! Co za stylizacja!

Fot. Instagram

Komentarze