Julia Wieniawa ćwiczy yogę! Rozgrzała fanów ZMYSŁOWYMI fotkami!

Julia Wieniawa zaskoczyła fanów. Na najnowszych fotkach ćwiczy yogę! Te zdjęcia są tak gorące, że internautom brakło tchu!

Na zdjęciach Julia pozuje w stroju do yogi. Ma odsłonięte plecy. Włosy związała. Postawiła na naturalność. Wygląda kwitnąco!

– W tym body nie tylko ćwiczę, ale i chodzę na co dzień i noszę je do jeansów. Ramiączka NIGDY nie spadają (nawet w najdziwniejszych pozycjach yogowych), bo konstrukcja jest świetnie przemyślana przez moją @romajanota, poza tym genialne trzyma ciało i sprawia, że czujesz się niesamowicie komfortowo – napisała.

Jedno jest pewne. Julka wygląda świetnie nawet w czasie ćwiczeń. Yoga na pewno ją uspokaja, a jednocześnie dodaje energii do działania.

Być może fani wezmą z niej przykład i też zaczną ćwiczyć!

Zobacz także: Nogi dziennikarki Polsatu PODBIJAJĄ SIEĆ! Fani zbierali szczęki z podłogi!

Co na to internauci? Pojawiła się fala komentarzy!

Właśnie sobie uświadomiłam, że ledwo co chwycę swoje dłonie za plecami

Figurka mega 🔥🔥🔥

To jest łatwe komentarzy

Jak baletnica ✨

Mega🔥😍❤️😘

Pięknie ❤️

Fot. Instagram

Julia Wieniawa w parze ze Stefano Terrazzino tańczyła w ostatniej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Grała m.in. w serialach „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto” oraz filmach, np. „Kobiety mafii” i „W lesie dziś nikt nie zaśnie”. Debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Jest również piosenkarką.

Zobacz także: Znana piosenkarka kusi nogami! Zaprosiła fanów na WINO!

Fot. Instagram

Komentarze