Ale wpadka! Agnieszka Woźniak-Starak dwa razy…

Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) to dziennikarka radiowa i telewizyjna, wdowa po Piotrze Woźniak-Starak (zm. 18 sierpnia 2019).

W marcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do życia publicznego i rozpoczęła pracę w Newonce Radio. Od września 2020 r. dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN i tworzy parę prowadzących z Ewą Drzyzgą.

 

Właśnie w DDTVN miało dojść do „wpadki”. W mediach i show biznesie istnieje niepisana zasada, by nie pokazywać się dwa razy w tym samym ubraniu. Szczególnie tyczy się to pań, których kreacje są często łatwe do rozpoznania. Jeśli chodzi o programy telewizyjne, to często produkcja zapewnia stroje na wizję.

 

Tymczasem Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN dwa razy pokazała się w tej samej sukience! Prezenterka uprzedzając krytykę na swoim profilu zamieściła informację na ten temat.

 

Kto powiedział, że w telewizji sukienkę można założyć tylko raz? Zwłaszcza, jeśli jest to ulubiona sukienka 🙃💃 – napisała prowadząca DDTVN.

 

dwa razy w tej samej sukience – https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Internauci w pełni poparli takie stanowisko:

 

Dokladnie to samo powiedzialam dzisiaj przy kawie ogladajac ddtvn. Dodajac, ze uwielbiam Cie za to Agnieszko 🌷😘

 

I super, nawet nie wypada założyć tylko raz. Nie w tych czasach, nie z tą świadomością 😊👌

 

Śliczna sukienka i śliczna Aga, absolutnie jestem zdania że noszenie ulubionych rzeczy nie powinno podlegać liczeniu ☝🏻😂

 

Jak widać widzom Dzień Dobry TVN powtarzalność strojów zupełnie nie przeszkadza!

 

>>>Kasia Cichopek padła ofiarą oszustwa! Teraz ostrzega innych.Komentarze