Julia Wieniawa podała radosną wiadomość! „Więcej gratulacji dostałam niż podczas premiery filmu czy czegokolwiek” – przyznała.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych, młodych aktorek. W ostatnim czasie 22-latka zagrała między innymi w filmach „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Small World” czy „Chłopi”.

Jeśli chodzi o życie prywatne to Julia Wieniawa od niemal roku związana jest z aktorem – Nikodemem Rozbickim. Para spędza ze sobą sporo czasu, niedawno też odbyli podróż po Europie.

 

Dziś aktorka podzieliła się z fanami radosną wiadomością, która z pewnością wiele zmieni w jej życiu.

 

Więcej gratulacji dostałam niż podczas premiery filmu czy czegokolwiek, także widzę, że to (…) wzbudza wielkie emocje. Bardzo dziękuję też się bardzo cieszę.

– relacjonowała na instastory.

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Jak się okazuje Julia Wieniawa do tej pory nie miała prawa jazdy. Dziś podeszła do egzaminu i to od razu z sukcesem. Prawo jazdy zdała bowiem za pierwszym razem.

 

JAK POSTANOWIŁAM- TAK ZROBIŁAM!
Yasss! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Kamień z serca 😂🙌🏼 dziękuję @totu_l za świetne przygotowanie do jazdy!
A teraz z drogi śledzie, bo Wieniawka jedzie!

 

Wiele osób prawo jazdy zdaje po kilka czy nawet kilkanaście razy. Nic więc dziwnego, że sukces Julii Wieniawy wywołał tak ciepłe emocje. Serdecznie gratulujemy!

 

>>>Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak ujawniają: „To była nasza tajemnica”

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

https://www.instagram.com/p/CTrOms4Mf0I/

Komentarze