Katarzyna Bosacka „odkryła” Amerykę!? Zaskakujące porady na wakacje!

Katarzyna Bosacka największą popularność zdobyła kilkanaście lat temu, gdy zaczęła prowadzić program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

W 2019 roku TVN zakończył współpracę z ekspertką i od tej pory ma ona własny kanał na Youtube. Niedawno jednak pojawiły się informacje, że Bosacka wraca do telewizji.

Jednak w międzyczasie pani Katarzyna zamieszcza też liczne filmiki na instagramie, a część z nich dotyczy porad na wakacje. Te wskazówki Bosackiej mocno podzieliły internautów!

 

https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

Wiele osób pamięta czasy, gdy na wakacje jeździło się z „walizką jedzenia”, w podróż pociągiem czy autobusem, a także na każdą wycieczkę zabierało się ze sobą prowiant. Wiązało się to nie tyle z cenami co – często – z brakiem dostępności sklepów czy punktów gastronomicznych.

Pamiętajmy też, że w czasach komunizmu i wczesnych latach 90′ większość sklepów była zamknięta po południu, czy w niedziele. Jeśli więc się nie zaopatrzyliśmy w jedzenie i picie, to mógł być problem.

 

Z czasem styl podróżowania i żywienia się w czasie wakacji, uległ zmianie. Częściej jedzenie i picie kupuje się w barach, restauracjach, sklepach czy na stacjach benzynowych – zamiast wozić ze sobą.

 

„Pionek” i „desperatka”. Tak Derpieński mówi o Kasi Nosowskiej! [VIDEO]

 

Tymczasem Katarzyna Bosacka od dłuższego czasu lamentuje nad drożyzną. A w wakacje zaleca by:

 

  • brać ze sobą kanapki (zamiast kupować w sklepie czy fast foodach) i wylicza, jakie z tego mamy oszczędności
  • nie kupować wody butelkowej, tylko pić kranówkę
  • gdy wychodzimy na wycieczkę – także zabierajmy kranówkę do butelki czy bidonu
  • weźmy ze sobą herbatę ekspresową, zamiast zamawiać ją w kawiarni

 

Te „odkrywcze” porady Katarzyny Bosackiej, mocno podzieliły internautów. Część z nich uznała je za praktyczne, inni wyśmiewali oszczędzanie na wakacjach:

 

Patrząc na Pani rady to najoszczedniej zostać w domu 😂

 

To może do restauracji wziąść swoje kanapki ? Tez zaoszczędzimy 😂

 

Nie wyobrazam sobie jechac gdziekolwiek bez wlasnej herbaty – pije 6-10 herbat dziennie (nie pije kawy) i nie przezylabym 2 dni bez mojej ukochanej black assam.

 

Herbata w Ustroniu Morskim kosztowała nas 13 zł . Nie popatrzyliśmy w cennik po prostu zamówiliśmy herbatę

– pisano pod postem o herbacie.

 

Wydaje się jednak, że jest to także kwestia tego, na jaki urlop się wybieramy. Jeśli ktoś jedzie na wczasy all inclusive – nie będzie robił kanapek i brał herbaty. Natomiast jeśli planujemy wędrówki po górach, z pewnością musimy zadbać o własny prowiant.

 

Cezary Pazura wkręcony w Radiu Zet. Zachował się bardzo nieelegancko!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Komentarze