Kosmici ISTNIEJĄ?! Stany Zjednoczone potwierdziły istnienie UFO (WIDEO)

Istnienie kosmitów i ufo jest kwestią kontrowersyjną. Wielu w nie wierzy i szuka każdego możliwego dowodu na egzystencje innych istot żywych w kosmosie.

Jedni wierzą w kosmitów, inni natomiast uważają wszystkie historie o ufo za zmyślone mrzonki. Być może te wiadomości zaskoczą wielu, gdyż Wojsko Stanów Zjednoczonych potwierdziło rzetelność filmu, na którym pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający.

 

Marynarka Stanów Zjednoczonych potwierdza, że obiektu na nagraniu nie da się rozpoznać. Ponadto uznaje, że clipu organizacji muzyka Toma DeLonge’a nie zmanipulowano.

 

To przełom nie tylko dla wszystkich zwolenników istnienia kosmitów, ale dla wszystkich ludzi. Wojsko Stanów Zjednoczonych potwierdza rzetelność filmu i przyznaje, że obiektu latającego z nagrania nie da się zidentyfikować.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zrobiła sobie 50 operacji plastycznych! Pokazuje zdjęcia przed i po (FOTO)

 

Portal Vice podaje informację, że rzecznik prasowy marynarki wojennej Ameryki Joseph Gradisher przyznał, że trzy nagrania z 2017 roku są prawdziwe. Opublikowała je organizacja TTSA założona przez muzyka zespołu rockowego Blink 182 – Toma DeLonge’a. Pojawia się na nich „niezidentyfikowany fenomen latający”.

 

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel pokazała ZDJĘCIE z braćmi! Podobieństwo jest UDERZAJĄCE (FOTO)

 

Wielu wciąż może uznawać film za kłamstwa lub naciągnie prawdy, jednak z pewnością zadowolą się nim zwolennicy teorii spiskowych związanych z kosmitami.

 

Zobacz niesamowity film:

 

 

Źródło: pudelek.pl / foto Pixabay.com

Komentarze