Przedszkolanka UWIODŁA dziecko? Oskarżona o współżycie z nieletnim

Nieprzyzwoita sytuacja oburzyła cały świat. Przedszkolance zarzuca się uwiedzenie 13-latka.

W wyniku śledztwa brytyjskiej policji wyszło na jaw, że 20-letnia dziś przedszkolanka Leah Cordice uwiodła 13-latka i urodziła jego dziecko. Sprawa trafiła do sądu i ustalanie stanu faktycznego jest w toku.

 

Prokurator oskarżył Leah Cordice, że w wieku 17 lat w styczniu 2017 r. po raz pierwszy współżyła z 13-letnim chłopcem. Według ustaleń i zeznań chłopca udała się do jego pokoju i namawiała na współżycie, aż jej prośby doszły do skutku.

 

„Naprawdę nie mogłem odmówić. Ciągle prosiłaby mnie i prosiła, żebym uprawiał z nią seks.”

 

– wyznał chłopiec śledczym.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zrobiła sobie 50 operacji plastycznych! Pokazuje zdjęcia przed i po (FOTO)

 

Cordice prawdopodobnie współżyła z chłopcem co najmniej dwa razy w miesiącu. W międzyczasie wzięła ślub ze swoim długoletnim chłopakiem i urodziła dziecko. Jej mąż myślał, że to jego córeczka, jednak wyniki badań DNA wykazały prawdę. Dziecko było przedszkolanki  i 13-latka.

 

„Oskarżona była pijana, poszła do domu małoletniego, weszła do jego sypialni i na początku rozmawiali normalnie, a on cały czas grał na swoim Xboksie i oglądał YouTube. Pani Cordice usiadła następnie na łóżku i zaczęła go obejmować i całować”

 

– powiedziała na sali sądowej prokurator.

 

Gdy matka 13-latka dowiedziała się o zaistniałej sytuacji, od razu zgłosiła na policję podejrzenie popełnienia przestępstwa współżycia z nieletnim. Niepokojącą relację Leah z 13-letnim chłopcem zauważył także jej mąż, jednak nie podjął żadnego działania.

 

 

 

Źródło: fakt.pl /foto Facebook.com Benefits Entertainment

Komentarze