Krzysztof Ibisz w ogniu krytyki! Prezenter odpowiedział na zarzuty!

58-letni Krzysztof Ibisz od wielu lat ma tzw. dobrą prasę. Prezenter niezmiennie wzbudza sympatię, a w wielu sytuacjach wyróżnia się taktem i klasą.

Obecnie jednak prezenter znalazł się w ogniu krytyki. Krzysztof Ibisz odpowiedział na zarzuty.

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Ibisz jest jednym z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. I właśnie z uwagi na sympatię, jaką jest darzony, prezenter od razu stał się faworytem show.

Gdy więc wygrał pierwszy odcinek, nikogo to nie zdziwiło. Jednak gdy także i w drugim odcinku TTBZ, pierwsze miejsce przyznano Krzysztofowi Ibiszowi, pojawiły się oskarżenia o „ustawkę”. Sam prezenter też był mocno krytykowany.

 

Ibisz postanowił się odnieść do tych zarzutów. W wywiadzie dla Pomponika powiedział:

 

Ja przygotowuję wylosowaną piosenkę, robię swoje, staram się ją przygotować jak najlepiej, jak najlepiej zaśpiewać na scenie. Raz zapewne to wyjdzie gorzej, dwa razy udało się, że wyszło to lepiej. To wszystko, co ja mogę zrobić. To, co się dzieje dalej – jak oceniają jurorzy i państwo, to już jest poza mną.

 

Prezenter zapewnił też, że nie porozumiewa się z jurorami. Jak mówił, od godziny 5 czy 6 rano przebywa w charakteryzatorni, a potem wychodzi na scenę. Jedyny kontakt Ibisza z jurorami polega na rzuceniu „cześć”, gdy zdarzy mu się minąć z którymś z jurorów.

 

>>>Seniorki zatańczyły do piosenki Rihanny. Video hitem sieci!

Komentarze