Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jest PRZYCZYNA śmierci.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Na co zmarł popularny wokalista?

Informacja na temat śmierci Krzysztofa Krawczyka została przekazana przez menadżera artysty. Jeszcze kilka dni temu w mediach pisano o zakażeniu piosenkarza koronawirusem. W związku z tym gwiazdor był hospitalizowany.

Krzysztof Krawczyk przyszedł na świat 8 września 1946 roku w Katowicach. Początkowo występował w zespole Trubadurzy, następnie wybrał karierę solową, którą wiele lat prowadził poza Polską. Na nowo Krawczyka odkryto w 2001 roku, wtedy to w sklepach pojawił się album „Daj mi drugie życie”.

W ostatnim czasie media rozpisywały się o hospitalizacji Krzysztofa Krawczyka. Artysta trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Stan zdrowia piosenkarza wydawał się coraz lepszy. Niestety artysta odszedł w Poniedziałek Wielkanocny. Przyczyną śmierci były…

choroby współistniejące. Wiadomość o śmierci przekazał menedżer artysty. Przykrą wiadomość potwierdziła także jego żona. Jak poinformowało TVP Info w specjalnym wydaniu serwisu przyczyną śmierci Krzysztof Krawczyka były choroby współistniejące. Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat.

-Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!” – pisał jeszcze niedawno na Facebooku artysta.

fot. YouTubeKomentarze