Krzysztof Rutkowski przyjął trzecią dawkę szczepionki! „Każdy prawdziwy mężczyzna powinien się zaszczepić!”.

Krzysztof Rutkowski nie tylko dba o fryzurę, ale też o swoją urodę i zdrowie. Teraz wyjawił, jakim zabiegom się poddaje i dlaczego przyjął trzecią dawkę szczepionki.

Rewitalizacja twarzy

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej popularnych a przy okazji też kontrowersyjnych detektywów w Polsce. Teraz ujawnił, w jaki sposób dba o siebie i o swoją urodę. Chyba niewiele osób, by się spodziewało, że Rutkowski jest  zapalonym amatorem zabiegów upiększających. Detektyw powiedział w rozmowie z Faktem:

To nie będzie żaden spektakularny zabieg. Po prostu trzeba o siebie dbać i ja to robię. Moja twarz dostanie witaminki, żeby skóra była w dobrej kondycji. Wiem, że mężczyzna musi o siebie dbać. Dlatego nie trzeba było mnie namawiać. Z chęcią poddam się takiemu zabiegowi.

Ważne zdrowie

Krzysztof Rutkowski oprócz dbania o swoją powierzchowność, dba też o swoje zdrowie. Zdradził, że właśnie przyjął trzecią dawkę szczepionki. Powiedział:

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien się zaszczepić. To dowód odwagi i odpowiedzialności.

Jednak dodał, że jego żona ma zupełnie inne podejście do sprawy szczepień. Rutkowski dalej wyjaśniał:

Zaszczepiłem się, bo jestem zwolennikiem szczepień. Uważam, że każdy powinien się zaszczepić, bo to ważne dla naszego bezpieczeństwa. Ja dużo latam poświecie, spotykam się z ludźmi, więc nie byłbym w stanie pracować bez szczepienia.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Krzysztof Rutkowski

 

Komentarze