Joanna i Kamil ZMIENILI ŚLUBNE PLANY! Pojawiły się problemy!

Joanna i Kamil to znaleźli miłość w programie „Rolnik szuka żony”. Młodzi ludzie tworzą parę i nawet się zaręczyli w odcinku finałowym popularnego programu. Miał być ślub, ale są problemy.

Miłość z telewizji

Joanna i Kamil są jedną z najbardziej sympatycznych par programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie pokochali ich za naturalność i szczerość. Para pokochała się i zaręczyła. Chcę razem iść przez życie. Planowali nawet ślub. Joanna mówiła:

Dokładnej daty nie mamy, ale jeśli chodzi o miesiące to czerwiec lub sierpień. Za rok ślub ma siostra Kamila a po drugie chcemy wszystko spokojnie zaplanować. Dodatkowo kwestie logistyczne.

Co z tym ślubem?

Joanna i Kamil odwiedzili ostatnio „Pytanie na śniadanie”, gdzie wspólnie gotowali. Wówczas powiedzieli, że ślub będzie, jednak nie wtedy, kiedy planowali. Pojawiły się problemy. Niestety rodziny pary nie mogą dojść do porozumienia co do miejsca wesela. Ich miejsca zamieszkania są oddalone bardzo od siebie. Odległość jest wielka, a każda z rodzin chciałaby mieć uroczystość niedaleko siebie. Młodzi mają nadzieję, że uda się osiągnąć jakiś kompromis, ale na razie sprawa utknęła w martwym punkcie. Joanna powiedziała, że na stałe przeprowadzi się do Kamila, by wspólnie pracować na wesele.

Źródło: Pomponik

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Komentarze