Fala krytyki spłynęła na Magdę GESSLER! „Zero godności, naprawdę”. Wszystko przez…

Fani Magdy Gessler czują się oszukani i zażenowani zachowaniem „Królowej Kuchennych Rewolucji”. Na restauratorkę spłynęła fala krytyki. Wszystko za sprawą z pozoru niewinnego wpisu na Facebooku.

Magda Gessler jest uważana za wyjątkowo utalentowaną kucharkę i prawdziwą prekursorkę kulinarną. Jednak rola autorytetu kulinarnego zobowiązuje do tego by uważnie dobierać to co się promuje. Jedna z ostatnich kampanii marketingowych pani Magdy wyjątkowo rozzłościła jej fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Psy ugotowały się żywcem. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie warszawskiego…

W programie „Kuchenne rewolucje”, który prowadzi, Magda Gessler nieustannie podkreśla, jak ważnym jest, by używać w kuchni jak najlepszych produktów i nie chodzić na skróty. Gwiazda ostro krytykuje restauratorów, którzy chcąc ułatwić sobie życie, sięgają po półprodukty w postaci na przykład zup z proszku. Trudno więc dziwić się zachowaniu fanów, których rozwścieczył ostatni wpis pani Magdy na Facebooku. Restauratorka opublikowała zdjęcie promocyjne ciasta….  w proszku.

Byle do wiosny!!! Jakie ciasto kojarzy ci się najbardziej z wiosną??? Ja stawiam na… sernik na zimno… według mojego przepisu, od Gellwe. – czytamy na Facebooku we wpisie

 

Wielu fanów Magdy Gessler uznało , że to z jej strony czysta hipokryzja. Wśród komentarzy pojawiły się naprawdę ostre słowa krytyki:

 

,,Szczyt hipokryzji rzucać w ludzi jedzeniem i innymi rzeczami, a potem  samemu reklamować CIASTO W PROSZKU. Zero godności, naprawdę”

,,Boże widzisz i nie grzmisz. cóż… sernik może śmierdzi, ale pieniążki nie”

,,A w kuchennych rewolucjach ktoś by dostał od niej w twarz tym sernikiem”

 

źródło: facebook

fot. youtubeKomentarze