Księżna Kate pokazała zdjęcia syna. George ma już 7 lat! (FOTO)

Na profilu księcia i księżnej Cambridge z siedzibą w Pałacu Kensington zaprezentowano zdjęcia wykonane przez księżną Kate.

Kate Middleton i książę William mają trójkę dzieci 22 lipca 2013 urodził się George, w maju 2015 Charlotte, a w 2018 r. Louis.

Teraz właśnie przypadły siódme urodziny George i z tej okazji Kate zrobiła kilka zdjęć swojemu pierworodnemu. Na dwóch, jakie pokazano na instagramie Pałacu Kensington widzimy przesympatycznego uśmiechniętego chłopca.

 

Dzielimy się 📸 zrobionym przez Księżną przed jutrzejszymi siódmymi urodzinami księcia Jerzego! 🎈 – napisano pod pierwszym ze zdjęć.

 

George ma 7 lat – https://www.instagram.com/kensingtonroyal/

 

Wiele osób złożyło małemu książęciu urodzinowe życzenia:

 

Jest taki przystojny – życzę mu najszczęśliwszych urodzin !! 💗💗💗

 

Wszystkiego najlepszego, Prince George. Jesteś przystojnym młodym mężczyzną! Życzę wszystkiego najlepszego dzisiaj i zawsze

 

Drugie zdjęcie jeszcze bardziej spodobało się internautom – głównie za sprawą… koszulki. Dzięki niej książę George wygląda jak zwykły chłopiec.

 

George w zwykłej koszulce – https://www.instagram.com/kensingtonroyal/

 

Uwielbiam, jak to jest po prostu naturalne i szczęśliwe zdjęcie chłopca w jednej z jego ulubionych koszulek (domyślam się po tym, jak dobrze go znoszono), taka normalna para z uroczymi dziećmi

 

Podoba mi się, że jego mała koszulka wygląda na znoszoną, a nie błyszczącą i nową. To sprawia, że on i rodzina królewska są o wiele bardziej bliżsi i bardziej praktyczni, co jest tak piękne, szczególnie w trudnych czasach.

 

Wszystkiego najlepszego dla Prince George!

 

Zobacz też: Justyna Steczkowska w bikini. Fanka: „To jest bezczelność!” (FOTO, VIDEO)

Komentarze