Kto zastąpi Hołownię w “Mam talent”? Jest jeden kandydat!

Szymon Hołownia przez zapowiedziany start w wyborach prezydenckich musiał zrezygnować z prowadzenia talent show w TVN-ie. Kto go zastąpi?

 

“Mam talent” pojawił się w ramówce TVN-u w 2008 roku i od tamtej pory para prowadzących się nie zmieniła. Szymon Hołownia i Marcin Prokop pełnili rolę gospodarzy programu przez pełnych dwanaście sezonów. Aż do teraz. 

 

Czytaj także: Owsiak prawomocnie skazany. Definitywny koniec procesu

 

Start w wyborach prezydenckich nierozerwalnie wiąże się z prowadzeniem kampanii wyborczej, a Szymon Hołownia postanowił całkowicie poświęcić się swojej działalności politycznej – rezygnując z dotychczasowej aktywności. Tutaj pojawia się pytanie: kto teraz stanie u boku Marcina Prokopa?

 

Czytaj także: PiS błyskawicznie traci uznanie Polaków. 500+ bez efektu?

 

Okoliczności sprawiają, że kandydat jest w zasadzie tylko jeden. Szymona Hołownię w “Mam talent” ma zastąpić… Filip Chajzer. Do sensacyjnych wieści dotarł dziennik “Fakt”. Gazeta poinformowała, że odbyły się już pierwsze rozmowy. 

 

Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko się układa idealnie, bo poza „Dzień dobry TVN” Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać – mówi informator dziennika “Fakt”.

 

Czytaj także: TVN zwolnił redaktora. Wyśmiał na wizji “najprzystojniejszego mężczyznę 2020”

 

Filip Chajzer jest bardzo kontrowersyjną osobowością telewizyjną. Ostatnimi czasy w mediach społecznościowych jego praca zbiera jednak więcej negatywnych niż pozytywnych opinii. Po udawanym ataku paniki i ciągle podejmowanym próbom budowania na siłę młodzieżowego wizerunku – który staje się wręcz karykaturalny – zalała go fala krytyki. Czy postawienie go w roli prowadzącego popularnego show jest właściwym wyborem? Wkrótce się przekonamy. 

Komentarze