Kwaśniewski zostanie królem? Jest propozycja przywrócenia monarchii!

Aleksander Kwaśniewski był Prezydentem Polski w latach 1995–2005. Czas jego urzędowania został bardzo pozytywnie zapamiętany przez Polaków i wielu obywateli z tęsknotą patrzy na tamten czas. Podobnie jego żona – Jolanta Kwaśniewska – uznawana za ikonę stylu i dobrych manier.

Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiają się pomysły na powrót Kwaśniewskiego do polityki. Choćby i poprzez przywrócenie monarchii.

 

screen – https://www.youtube.com/@elitarny_lobuz

 

Tym razem taki pomysł przedstawił, pochodzący z zamożnej warszawskiej rodziny, Tomasz Roy-Szabelewski. Mieszkający obecnie w luksusowej willi w Konstancinie mężczyzna, jest wszechstronnie wykształcony:

 

Ukończył szkołę średnią w Kalifornii, a następnie Iberoamerykanistykę na Uniwersytecie w Cambridge, gdzie uzyskał tytuł magistra. Zna pięć języków. Spędził ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii oraz we Włoszech, gdzie po ukończeniu studiów rozpoczął karierę projektanta wnętrz. W tym czasie inwestuje w nieruchomości oraz dzieła sztuki, udziela porad wnętrzarskich w programach telewizyjnych*

 

Obecnie jednak został… twórcą internetowym! W sieci prowadzi profile o nazwie „Elitarny Łobuz” i właśnie opublikował nagranie dotyczące monarchii.

 

Moi drodzy, sytuacja w kraju jest ciężka, mam pomysł jak zakończyć wszelkie spory polityczne. Uwaga!

 

Przede wszystkim przywracamy w Polsce monarchię. Królem zostaje Aleksander I Kwaśniewski, królową Polski jego żona Jolanta Kwaśniewska, dzięki czemu wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach, bo to już mamy przetestowane. 

 

Dalej Tomasz Roy-Szabelewski wskazuje na to, że monarchia może być dziedziczna:

 

Następny władcą zostanie Aleksandra I Kwaśniewska, w sumie czemu nie? A królem Polski jej mąż Kuba Badach, będzie nam grać ładna muzyczka.

 

Oczywiście sam pomysł oraz video, jakie zamieścił Elitarny Łobuz oznaczone jest jako „humor”. Z pewnością jednak wielu osobom spodobałby się taki scenariusz.

 

Poniżej nagranie Roy-Szabelewskiego.

 

Ale wpadka! Zobacz CO Monika Olejnik założyła do eleganckiej sukni!

 

screen – https://www.youtube.com/@elitarny_lobuz

 

 

*cyt. za klif.pl

Komentarze