Rogalska dostała nowy program w TVN! Konkurencja dla Wojewódzkiego?

Marzena Rogalska ze stacją TVN współpracuje od jesieni 2021 roku, gdy została jedną z prowadzących program „Miasto Kobiet”.

Na początku 2023 roku stacja jednak zrezygnowała z tego formatu. Zapowiadano jednak wtedy, że Marzena Rogalska dostanie nowy program. I faktycznie tak się stało, bo na antenie TVN Style pojawiła się w dokumentalnej serii pt. „Małe światy według Marzeny Rogalskiej”.

 

 

Jak się okazuje, TVN poszerza współpracę z dziennikarką i wkrótce poprowadzi ona kolejny program w tej stacji. Czy stanie się konkurencją dla Kuby Wojewódzkiego?

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/?hl=pl; https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Kuba Wojewódzki od 2002 roku prowadzi swój program typu talk-show. Teraz konkurować z nim będzie właśnie Marzena Rogalska, bo dziennikarka również poprowadzi program firmowany własnym nazwiskiem.

Jak podają Wirtualne Media:

 

„Rogalska Show” ma być nadawane wieczorami. W każdym odcinku prowadząca porozmawia z znaną osobą. Cała rozmowa ma być utrzyma w luźnej, dowcipnej atmosferze.

 

Sama Rogalska nie kryje swojej radości:

 

Właśnie się spełnia jedno z moich największych marzeń – „Rogalska show” – late night show, w którym można i porozmawiać z gościem, i razem z nim się powygłupiać, dać się ponieść chwili, dać się ponieść temperamentowi, poszaleć, poimprowizować 😁 Z bandem i muzyką na żywo!👌🎺🎸🥁🎤

 

Nowy program ma być emitowany od października 2023 r. w TVN Style.

 

Ale wpadka! Zobacz CO Monika Olejnik założyła do eleganckiej sukni!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Komentarze