Małgorzata Rozenek podpadła fance. „wymiotować musze” – skomentowała internautka.

Buty to ważna sprawa, a ich wybór to także rola odpowiedzialnego rodzica – tak przynajmniej wynika z najnowszego wpisu Małgorzaty Rozenek.

Celebrytka z rodziną przebywa teraz w Szwecji, gdzie wybrali się kamperem. Małgorzata Rozenek codziennie zamieszcza relacje z tego, co robią i jak twierdzą jej fani – instastory ogląda się jak dobry film.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Oczywiście wyjazd jest także okazją do reklamowania różnych produktów i dziś padło na buty:

 

Rola rodzica jest bardzo odpowiedzialna, dzieci uwielbiają nas naśladować w każdy możliwy sposób. Również jeżeli chodzi o modę. Linia obuwia WojasxBartek #matchymatchy, która powstała przy współpracy dwóch polskich marek @wojas_official i @bartek.shoes doskonale na to pozwoli. Tu nie ma mowy o generation gap, ta kolekcja pozwala na pokazanie wspólnego stylu rodziców i ich dzieci.

– pisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem, na którym cała rodzina (z wyjątkiem Henia) ma takie same buty.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Wielu internautów zupełnie pominęło temat mody, obuwia oraz reklamy, za to wpisywali komentarze dotyczące samej podróży Majdanów przez Szwecję:

 

Uwielbiam Was ❤️❤️ miło się patrzy na taką rodzinkę ☺️ pełno w Was pozytywnej energii, ciepła, miłości, wzajemnego szacunku. To jest piękne ❤️❤️

 

Uwielbiam oglądać Waszą Rodzinę 😍

 

Super rodzinka. Ogladam Was codziennie …. ❤️🙌🔥😍

 

 

Jednak kilku osobom nachalna reklama nie przypadła do gustu:

 

I już poleciała reklama butów 😄

 

Takie to zaranzowane wrzystko ze wymiotowac musze! 

– komentowali.

 

Trzeba jednak przyznać, że krytykanci byli w znacznej mniejszości. Większość osób wyrażała raczej uznanie dla tego, co Małgorzata Rozenek pokazuje w swoich nagraniach, a przede wszystkim dobrych relacji w rodzinie.

 

 

Komentarze