Matylda Damięcka o wyborze Tuska na Premiera. Wulgarne symbole!

38-letnia Matylda Damięcka ma na swoim koncie wiele ról filmowych, teatralnych, a także w serialach. Jednak od kilku lat bardziej koncentruje się na zgoła innej działalności.

Otóż Damięcka, która ostatnio pojawiła się w horrorze na Netflixie „Noc w przedszkolu” z 2022 r. na bieżąco komentuje wydarzenia polityczne na swoim instagramowym profilu. Publikuje tam grafiki, a także krótkie hasła.

Tym razem odniosła się do wyboru Donalda Tuska na Premiera.

 

https://www.facebook.com/MatyldaD

 

Donald Tusk po raz drugi premierem został 13 grudnia 2023 r. i post Damięckiej stanowi komentarz do tego wydarzenia, bo grafiki podpisała:

 

” 13XII ”

przecież sam/sama nic nie zmienię
( powiedziało 37 miliona polaków)

 

Matylda Damięcka „pochwaliła się” uderzeniem przez Policjanta. Przerażająca reakcja internautów!

 

Dalej na rysunkach zamieszczonych przez córkę Macieja Damięckiego pojawia się wulgarny symbol.  Chodzi o ciąg gwiazdek w układzie: pięć gwiazdek, przerwa – trzy gwiazdki, czyli ***** ***, co ma oznaczać „jebać PiS”.

 

I tak na grafikach widzimy:

 

***** ***

Udało się

 

***** ***

Lubmy się

 

***** ***

Szano wać

 

Jak więc widać, zdaniem Matyldy Damięckiej, wybór Donalda Tuska na Premiera przyniesie zmiany: ludzie będą się lubić i szanować.

Internauci nie byli jednak tak optymistyczni. Wytknęli też aktorce hipokryzję:

 

Szanować to się trzeba cały czas, a nie tylko jak idzie po naszej myśli. Czysta hipokryzja hasło „jebac PiS” nagle zamienić na „szanujmy się”

 

Cieszyć się z końca rządów pisu zrozumiałe, ale cieszyć się z początków rzadu opozycji, na której czeka stoi Tusk to trochę przerażające

 

Wszystko fajnie pięknie ,tylko ta „wolność” to mam nadzieję ,że przełoży się na wszystko 😒 Nie tylko wolność macicy itp ,ale wolność jakim chce jeździć samochodem i gdzie chce jeździć,czy chcę płacić gotówką itd itd . Bo narazie to ja w tle widzę coraz więcej ograniczeń 😢

– pisano w komentarzach.

 

Donald Tusk premierem. „Jestem przerażona”, „Niemiecka komuna wróciła!!!!”

 

https://www.instagram.com/thegirlwhofellonearth/

 

https://www.instagram.com/thegirlwhofellonearth/

 

https://www.instagram.com/thegirlwhofellonearth/

 

Komentarze