Mieszkańcy Gdyni byli oburzeni. Zobacz, CO działo się na plaży!

Latem na plaży w Gdyni są tłumy wypoczywających – zarówno turystów jak i mieszkańców miasta. Tak też było i dzisiaj.

Plaża miejska w Gdyni zlokalizowana jest tuż obok Skweru Kościuszki, Teatru Muzycznego czy Gdyńskiego Centrum Filmowego, gdzie w miniony weekend Kuba Wojewódzki otworzył swoją restaurację [czytaj tutaj].

 

Z uwagi na sporą liczbę turystów – nie tylko z Polski ale też Niemiec czy Skandynawii – mieszkańcy miasta niejedno już widzieli. Jednak dziś jeden z nich poinformował nas o kontrowersyjnym zachowaniu grupy plażowiczów.

 

Otóż wśród nich był kilkuletni chłopiec, który biegał po plaży całkiem nago. Zdarza się czasem, że rodzice pozwalają się kąpać niemowlakom bez majteczek czy pieluchy, jednak eksponowanie gołego maluszka trwa zazwyczaj chwilę.

Jeśli zaś chodzi o dzieci w wieku przedszkolnym są zawsze ubrane – dziewczynki w kostiumach, a chłopcy w kąpielówkach.

 

fot. materiały prywatne/wsieci24.pl

 

Jednak kilkulatek przez dłuższy czas bawił się na plaży zupełnie bez ubrania – kąpał się biegał, chodził w te i we wte od wody do parawanu, gdzie przebywali jego opiekunowie.

 

Jak mówi nasz czytelnik, zamierzał zwrócić im uwagę, jednak zorientował się że plażowicze byli najprawdopodobniej Holendrami i zrezygnował. Mimo to uważa, że w dobie seksualizacji dzieci, tym bardziej powinniśmy dbać o ich godność i intymność.

 

Więcej zdjęć na drugiej stronie.

Komentarze