Musi wyjść z domu, żeby się wysikać! W takich warunkach mieszka syn Krzysztofa Krawczyka!

Krzysztof Krawczyk z małżeństwa z Haliną Żytkowiak miał syna Krzysztofa Igora (ur. 1973).

Jednak wiele osób, szczególnie z młodszego pokolenia, jeszcze do niedawna nie wiedziało, że Krzysztof Krawczyk miał syna. W zasadzie nie wypowiadał się na jego temat i nie pokazywał w jego towarzystwie.

 

Krzysztof Igor – fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Wszystko zmieniło się po śmierci gwiazdora. To wtedy media zainteresowały się losami Krzysztofa Juniora i zaciekawiły, dlaczego ojciec i syn nie utrzymywali ze sobą kontaktu.

 

W sprawie jest jednak wiele niedomówień. Sądząc z wypowiedzi, jakich udzielał Krzysztof Cwynar – nieformalny opiekun Juniora – wpływ na Krawczyka wywierała jego żona i to ona dążyła do odcięcia pierworodnego od gwiazdora.

 

Teraz Krzysztof Igor oraz Krzysztof Cwynar wzięli udział w programie UWAGA w TVN. Pokazali, w jakich warunkach mieszka syn gwiazdora, a są one bardzo złe.

Jak mówi Cwynar, Krzysztof Igor często wychodzi z domu na ulicę bo po prostu nie ma gdzie się podziać – w mieszkaniu odbywają się zakrapiane imprezy. Zdarza się też, że nie może skorzystać z łazienki. Na nagraniu pokazano słoiki (prawdopodobnie z moczem), Junior prysznic bierze u znajomych.

 

fot. sceern/uwaga.tvn.pl
fot. sceern/uwaga.tvn.pl

 

Pod nagraniem programu wywiązała się dyskusja. Część osób uważa, że Krzysztof Junior powinien się wziąć za siebie. Inni przypominają o jego chorobie (padaczka) i niemożności samodzielnego zadbania o siebie.

 

Nagranie tutaj.

 

Zobacz też: Julia Wróblewska: „To było jedno z najsmutniejszych wydarzeń w moim życiu.”

Komentarze