NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONA PARA POLAKÓW. Na świecie ich kochają, a w Polsce grożą poderżnięciem gardła.

Dawid Mycek i Jakub Kwieciński to para gejów, którzy robią karierę poza Polską, niestety w kraju, prawie na każdym rogu spotykają się z nienawiścią i pogróżkami.

Dawid i Jakub zyskali sławę, dzięki teledyskowi, jaki nagrali do hitu grupy Roxette, Some other Summer. Teledysk spotkał się z ogromną życzliwością na świecie, w Polsce natomiast z niewyobrażalną falą hejtu. Teledysk miał być tylko jednorazową akcją, ale para gejów na przekór wszystkim Polakom, broniąc swojej miłości nagrała kolejny do utworu „Don’t You Need Somebody” RedOne’a.

Mycek i Kwieciński na co dzień mieszkają w Warszawie, od lat są parą i niedługo biorą ślub, marzą też o własnym dziecku. Niestety przyznają, że życie w homofonicznym kraju nie jest takie łatwe. Wielokrotnie grożono im poderżnięciem gardła, a takie komentarze jak to, że powinni wylądować w komorze gazowej to chleb powszedni. Para gejów jednak walczy o swoje szczęście i nie zamierza się poddawać.

Kwieciński i Mycek będą gośćmi Agnieszki Gozdyry w programie „Skandaliści” w sobotę (3.06), emitowanym o godz. 20.00 w telewizji Polsat. Opowiedzą oni między innymi o swoim życiu, nienawiści ze strony rodaków i planach na przyszłość.

Źródło Polsat News

MM

Komentarze