Natalia Kukulska o swojej córce: „Co za dzień – pełnia doznań!”

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci. Najstarszy jest Jan, następnie Anna i na koniec – najmłodsza Laura.

Ania Dąbrówka, podobnie jak rodzice, interesuje się muzyką i ma już na swoim koncie pierwsze nagrania. Dziś także jest bardzo ważny dla niej dzień, o czym pisze Natalia Kukulska.

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Przejęta mama nie kryła swojego wzruszenia. Jak się okazuje, to właśnie dziś Anna Dąbrówka nie tylko świętuje urodziny, ale też przystępuje do matury!

 

Co za dzień – pełnia doznań! 18 urodziny mojej cudownej córeczki Ani, pierwszy dzień matur i pełnia księżyca… wierzę, że ta kumulacja przyniesie jej szczęście nie tylko na czas egzaminów! Dojrzałość… hmmm brzmi groźnie. Całe szczęście Anulku,że masz jeszcze wielką wrażliwość, która pozwoli Ci patrzeć na świat tak jak trzeba. W sam raz. Jesteś doskonała, ukochana i wszystko co najpiękniejsze przed Tobą. W dzieciństwie i dorosłości jesteśmy zawsze z Tobą. Jesteś najkochańszym cudem!

– napisała Kukulska.

 

Zamieściła też zdjęcia Ani, zarówno te z dzieciństwa, jak i aktualne, a pod postem pojawiły się życzenia:

 

Najlepszego, dmuchamy w skrzydła ✨

 

Wszystkiego najlepszego dla Ani ! Jak ten czas leci! Urodziny dziecka to także święto rodziców, więc pozdrawiam czule szanownych rodzicieli

 

Wszystkiego najpiękniejszego ! Matura

– pisali zaprzyjaźnione gwiazdy.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Komentarze