Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego. Celebryci odpowiadają na zarzuty! (FOTO)

Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego. Celebryci odpowiadają na zarzuty! (FOTO)

Wczoraj (20.05.2020) Telewizja Polska wyemitowała film Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało.

Dotyczy on prostytucji i pedofilii w znanym Sopockim lokalu. W Nic się nie stało pojawiają się także nazwiska znanych osób. W Zatoce Sztuki urządzano wiele imprez i spotkań, na których bywały znane osoby, co w filmie niejako połączono z przestępczymi działaniami.

Więcej na ten temat >>>Nastolatka popełniła samobójstwo! W tle polscy celebryci! (VIDEO)

 

Tuż po emisji filmu, gwiazdy wydały oświadczenia w tej sprawie.

Bardzo stanowczo zareagował Radosław Majdan i wydał oświadczenie, które zamieściła także Małgorzata Rozenek.

 

Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę.

 

Oświadczenie Radosława Majdana – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Do Sylwestra Latkowskiego wysłał sms z apelem o wycofanie nazwiska Majdana ze sprawy. Podkreślił też, że jest to szczególny czas dla jego rodziny, gdyż Małgosia na dniach będzie rodzić:

 

każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.

 

sms do Sylwestra Latkowskiego – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Podobne oświadczenie zamieściła Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski. Czytamy w nim:

 

Stanowczo zaprzeczamy abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi [przyp. red – pokazanymi w filmie Nic się nie stało] zdarzeniami, a także nie zgadzamy się faktem wykorzystania naszego wizerunku

 

oświadczenie Natalii Siwiec – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Wiktor Zborowski również wymieniony w filmie Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało, nie zaprzecza swojej obecności w Zatoce Sztuki. Jak pisze:

 

Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. Wojtek prowadził ten koncert. Rzeczywiście napisałem „Tak dla Zatoki Sztuki” pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy.

 

Bardzo dosadnie do sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki:

 

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki.

 

Cała odpowiedź Kuby Wojewódzkiego>>>TUTAJ

 

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, na ten moment nie odnieśli się do sprawy. A NergalAdam Darski w czasie gdy trwała emisja filmu, relaksował się w SPA.

 

Nergal w SPA – https://www.facebook.com/officialnergal/

 

fot. główne – screen tvp

 Komentarze