Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego. Celebryci odpowiadają na zarzuty! (FOTO)

Wczoraj (20.05.2020) Telewizja Polska wyemitowała film Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało.

Dotyczy on prostytucji i pedofilii w znanym Sopockim lokalu. W Nic się nie stało pojawiają się także nazwiska znanych osób. W Zatoce Sztuki urządzano wiele imprez i spotkań, na których bywały znane osoby, co w filmie niejako połączono z przestępczymi działaniami.

Więcej na ten temat >>>Nastolatka popełniła samobójstwo! W tle polscy celebryci! (VIDEO)

 

Tuż po emisji filmu, gwiazdy wydały oświadczenia w tej sprawie.

Bardzo stanowczo zareagował Radosław Majdan i wydał oświadczenie, które zamieściła także Małgorzata Rozenek.

 

Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę.

 

Oświadczenie Radosława Majdana – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Do Sylwestra Latkowskiego wysłał sms z apelem o wycofanie nazwiska Majdana ze sprawy. Podkreślił też, że jest to szczególny czas dla jego rodziny, gdyż Małgosia na dniach będzie rodzić:

 

każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.

 

sms do Sylwestra Latkowskiego – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Podobne oświadczenie zamieściła Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski. Czytamy w nim:

 

Stanowczo zaprzeczamy abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi [przyp. red – pokazanymi w filmie Nic się nie stało] zdarzeniami, a także nie zgadzamy się faktem wykorzystania naszego wizerunku

 

oświadczenie Natalii Siwiec – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Wiktor Zborowski również wymieniony w filmie Sylwestra Latkowskiego pt. Nic się nie stało, nie zaprzecza swojej obecności w Zatoce Sztuki. Jak pisze:

 

Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. Wojtek prowadził ten koncert. Rzeczywiście napisałem „Tak dla Zatoki Sztuki” pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy.

 

Bardzo dosadnie do sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki:

 

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki.

 

Cała odpowiedź Kuby Wojewódzkiego>>>TUTAJ

 

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, na ten moment nie odnieśli się do sprawy. A NergalAdam Darski w czasie gdy trwała emisja filmu, relaksował się w SPA.

 

Nergal w SPA – https://www.facebook.com/officialnergal/

 

fot. główne – screen tvp

 

Komentarze