Niecodzienne wyznanie gwiazdy! DODA NIE ROBI TEGO OD 5 LAT…

Niecodzienne wyznanie gwiazdy! DODA NIE ROBI TEGO OD 5 LAT… Piosenkarka wyjawiła niedawno osobisty szczegół ze swojego życia.

 

 

 

Niecodzienne wyznanie gwiazdy! Doda przyznała, że nie robi tego od kilku lat… 

Doda (Dorota Rabczewska-Stępień) to polska wokalistka, autorka tekstów, producentka filmowa, aktorka, a także osobowość telewizyjna. W młodości uczęszczała na lekcje śpiewu do Elżbiety Zapendowskiej. W latach 1998–2000 była aktorką musicalową w teatrze Buffo. W kolejnych latach była wokalistką zespołu Virgin. Zespół wydał w sumie cztery albumy studyjne.

 

 

Artystka urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie.  Dorota była wielokrotnie nagradzana statuetkami muzycznymi. Zdobyła dwie Europejskie Nagrody Muzyczne MTV, a także 12 statuetek Viva Comet Awards, w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia (za utwór „Szansa” z Virgin). Prywatnie jest żoną producenta filmowego Emila Stępnia.

 

 

Na przestrzeni lat wylansowała mnóstwo znanych przebojów, m.in. „Znak pokoju”, „Szansa”,  „Nie daj się”, „Dżaga” czy „Nie mam dokąd wracać”.

 

Jakiś czas temu w mediach pojawiło się niecodzienne wyznanie Doroty Rabczewskiej. Za pośrednictwem Instagrama, Doda zdradziła swoim fanom, że zaprzestała popularnej czynności kilka lat temu.

 

 

Już od 5 lat nie maluje się na co dzień W OGÓLE – czytamy w jednym z najnowszych postów Doroty.

 

 

 

Dlaczego zdecydowała się na ten krok? Przyznaje, że zrobiła to… z egoistycznych pobudek!

 

 

 

Chcę jak najdłużej wyglądać młodo i zdrowo, a tona tapety zdecydowanie temu nie sprzyja. Zainwestowałam w twarz po 30-tce, wyrzucając kosmetyki. Na początku nie było łatwo. Głupio tak wyjść na ulicę, gdy masz przebarwienia. Teraz uważam, że  brak makijażu to wolność – wstajesz, nakładasz krem i dzida w miasto! Po pewnym czasie cera się za to odwdzięcza. Notorycznie zakładam się z ludźmi, którzy nie wierzą, że nie mam na twarzy podkładu – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Show.

 

 

Fanki Dody są zachwycone jej decyzją. Jedna z Internautek także przyznała, że makijaż stosuje na twarz bardzo sporadycznie.

To gratuluję. Ja się nie maluje całe życie, tylko okazjonalnie wesele itp. Super sprawa, zero problemów z cerą.  

 

 

Zobacz również: Zamawiasz jedzenie do domu? Przeczytaj jakie ZMIANY wprowadzono w dostawach!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze