Oliwia Bieniuk w swojej pierwszej kampanii reklamowej. Zobacz!

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka.

Jesienią Oliwia skończy 18 lat. Jak głosi plotka, dopiero po osiągnięciu pełnoletniości tata Oliwii miał się zgodzić na medialną aktywność. Jak jednak widać, pierwsza poważna kampania dziewczyny będzie nieco wcześniej.

Niedawno panna Beiniuk była na wakacjach z tatą i braćmi oraz z Natalią Siwiec i jej rodziną (zobacz TUTAJ). Teraz tuż po powrocie Oliwka zamieściła swoje zdjęcie w zgoła innych okolicznościach.

Dziewczyna ma figlarną fryzurę (dwa ślimaczki na czubku głowy), nosi spore kolczyki i ma na sobie białą bluzę. Widać też łańcuszek od torebki. Oliwia napisała:

 

On set, domyślacie się co to za kampania?🥳

 

Oliwka w nowej kampanii – https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

 

Pod tym zdjęciem pojawiły się różne typowania co do kampanii, ale jeszcze więcej pozytywnych słów w kierunku Oliwii:

 

Nie wiem co za kampania ale wygladasz pięknie . Uwielbiam patrzeć na Twoje foty bo dajesz nadzieję mi na to że moje dziecko będzie się wychowywać wśród wartościowych kobiet ,które potrafią pokazać swoje piękna bez nadmiernego obnażania się. Trzymaj się mała !

 

Oliwia ,Ciebie czeka wielka kariera. Spełniaj swoje marzenia, bo na zdjęciach wypadasz świetnie !! Fajnie patrzeć jak będziesz się rozwijać w tej dziedzinie🙌

 

Wygladasz cudownie. Naturalnie, bez przepychu. Brawo Oliwka👏👏❤️

 

Kampania, w której bierze udział Oliwia Bieniuk dotyczy włoskiej firmy produkującej torebki.

Zobacz też: Martyna Gliwińska zdradziła, dlaczego nie jeździ na wakacje z Jarkiem Bieniukiem. Teraz wszystko jest jasne!

Komentarze