NIEODPOWIEDZIALNE zachowania Biało-Czerwonych w Sopocie! Co zrobili piłkarze?

Już jutro polscy piłkarze zagrają mecz z Hiszpanią w Sevilli. Biało-Czerwoni korzystali z ostatnich wolnych chwil przed ważnym spotkaniem. W Sopocie przechadzali się po plaży, ale zapomnieli o dystansie społecznym. Czy narazili swoje zdrowie przed tym ważnym meczem?

Relaks po porażce

Biało-Czerwoni przegrali mecz ze Słowacją. Wynik 1:2 dla Polski bardzo skomplikował sytuację Biało-Czerwonych podczas Euro 2020. Przed polskimi zawodnikami jutro nie lada wyzwanie. Mecz z silnym przeciwnikiem, czyli z Hiszpanią. Jak sobie poradzimy? Tego jeszcze nie wiemy. Wiadomo, że piłkarze relaksowali się na sopockiej plaży. Jak donosi Super Express spacerowali brzegiem morza i korzystali z pięknej pogody nad Zatoką Gdańską.

Brak dystansu

Piłkarze przebywają w swojej bazie w Sopocie. Korzystają z luksusowego, czterogwiazdkowego hotelu, który położony jest tuż przy plaży. Ten ogromny obiekt mają wyłącznie do swojej dyspozycji. Z hotelu nie mogą korzystać postronni goście. Jednak piłkarze chętnie wychodzą za mury swojej bazy. Spacery ich relaksują i dają możliwość spotkania z kibicami. To może budzić pewne obawy. Zachowanie Biało-Czerwonych podczas takich spotkań budzi wątpliwości. Jak donosi Super Express na plażę wybrał się Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich i Tomasz Kędziora. Jan Bednarek rozmawiał z fanką, pozował do wspólnych zdjęć i nie zachował dystansu. Przy tak bliskim kontakcie z postronnymi osobami zawodnicy nie mieli założonych maseczek.

Facebook/Łączy nas piłka

Problemy z koronawirusem?

Czy zachowanie Biało-Czerwonych na plaży było odpowiedzialne? Nie do końca. Nie zachowali oni dystansu społecznego. Są zaszczepieni, ale to nie gwarantuje stuprocentowego bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że inne reprezentacje podczas Euro 2020 mają wciąż problem z koronawirusem. Pozytywny wynik testu otrzymał słowacki piłkarz i członek sztabu trenerskiego. Zakażenie wykryto też u Szwedów, Hiszpanów i Portugalczyków. Polacy powinni bardziej uważać na swoje zachowania i przestrzeganie obostrzeń. Ich lekkomyślność może przecież wpłynąć na skład drużyny, a co za tym idzie na wynik meczu. Jaki wynik przewidujecie w starciu z Hiszpanią?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Łączy nas piłkaKomentarze