Wróżbita odkrywa przyszłość Jarosława Kaczyńskiego! SZOKUJĄCE doniesienia!

Prezes Prawa i Sprawiedliwości dziś obchodzi 72 lata. Czy Jarosław Kaczyński przejdzie na polityczną emeryturę?. O przyszłości polityka mówi wróżbita, Kazimierz Olszewski. Przed Kaczyńskim problemy, ale też nowe wyzwania.

Urodziny prezesa

Jarosław Kaczyński całe życie związany jest z polityką. Czy z racji wieku prezes Prawa i Sprawiedliwości myśli o politycznej emeryturze? W 2014 roku zapowiedział, że nie chce emerytury, a politycznej aktywności. Jarosław Kaczyński wówczas powiedział:

Jestem gotów służyć Polsce, póki starczy sił. mam nadzieję, że starczy ich na wybory w 2019, 2023, a może nawet w 2027 roku. Do 2023 roku jestem gotów walczyć. Nad 2027 rokiem jeszcze się zastanawiam. Wszystko w rękach Boga.

Szlachetne zdrowie

Dziennik Super Express postanowił zapytać wróżbitę Kazimierza Olszewskiego o przyszłość prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Czy Kaczyński przejdzie na emeryturę i wycofa się z krajowej sceny politycznej? Doniesienia mogą zaskoczyć. Wróżbita ujawnił, że prezesa czekają problemy zdrowotne. Kazimierz Olszewski powiedział w rozmowie z Super Expressem:

Gwiazdy mówią, że jego stan zdrowia będzie się pogarszał. Mimo to prezes PiS będzie umacniał pozycję PiS-u. Ro Byka sprzyja wszelkiej stabilizacji, więc będzie się czynnie starał o umocnienie partii, którą zarządza.

Facebook/Prawo i Sprawiedliwość

Ciężka praca

Wróżbita ujawnia, że Jarosława Kaczyńskiego czeka bardzo wiele ciężkiej pracy. Jednak to przyniesie oczekiwane efekty. Kazimierz Olszewski przekonywał:

Jednocześnie jego pozycja będzie się utrwalać. W takiej sytuacji nawet nie będzie miał czasu pomyśleć.

Wygląda na to, że mimo zdrowotnych zawirowań prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie kontynuował polityczną karierę. Wróżbita mówi też o sferze prywatnej Kaczyńskiego i jego pupilu:

Kot będzie miał się świetnie.

Czego życie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji Urodzin?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Prawo i SprawiedliwośćKomentarze