Nowy DARMOWY kanał w naziemnej telewizji! Jak ODBIERAĆ?

Będzie nowy kanał w naziemnej telewizji cyfrowej. Jak go odbierać?

ANTENA HD (wcześniej SILVER TV) to nowy kanał MWE Network. Ruszy 1 maja.

Stacja powstała w wyniku wygrania konkursu na miejsce po ATM Rozrywka. Stacja pojawi się na MUX-1 i będzie mieć zasięg ogólnopolski.

ANTENA HD jest kierowana do osób po 50. roku życia. W jej ofercie znajdą się m.in. „Moda na sukces” (od odcinka 7138), „Bonanza” i „Kabaretowy szał”.

Zobacz także: Są dodatkowe pieniądze na SZCZEPIENIA! Premier nie pozostawia złudzeń!

ANTENA HD znajdzie się w ofercie biura reklamy Telewizji Polskiej.

– Cieszy nas zaufanie nadawcy i powierzenie do sprzedaży najważniejszego kanału z portfolio. Od lat prowadzimy z rynkiem dyskusję o pokoleniu silver, jego potrzebach i sile zakupowej. Stacja telewizyjna dedykowana tej grupie wiekowej wpisuje się w trend tworzenia mediów i rozwiązań dla coraz ważniejszej grupy osób w wieku 50+. Z uznaniem też obserwujemy rozwój naszego partnera. Posiadanie koncesji na naziemne nadawanie na MUX-1 na pewno będzie motorem rozwojowym całej grupy kanałów nadawanych przez Michała Winnickiego – powiedziała Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

Stację trzeba będzie wyszukać w telewizorze lub dekoderze. Będzie dostępna razem z innymi kanałami z MUX1.

– Wybór Biura Reklamy TVP jako brokera dla kanału ANTENA HD był dla nas oczywisty – to jedyne biuro reklamy telewizyjnej w Polsce, które przy każdej kampanii reklamowej bierze pod uwagę widownię 50+. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Biurem Reklamy TVP i cieszę się, że dzięki stabilnym przychodom reklamowym możemy rozwijać prawdziwie polską i niezależną grupę medialną, która już niedługo będzie też nadawała ogólnopolski kanał telewizyjny na MUX1 – powiedział Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE Networks.

Zobacz także: GIGANTYCZNE zmiany w sprawie dowodów osobistych! Będą ODCISKI palców!

Fot. Pixabay

Źródło: BR TVP

Komentarze