O mały włos od tragedii! 2-latka połknęła TABLETKĘ DO ZMYWARKI!

O mały włos od tragedii! Każdy z nas wie, że małe dzieci uwielbiają wpadać na niecodzienne pomysły. Tak było i tym razem. Nie wiadomo jak potoczyłaby się ta historia, gdyby nie natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy policji.

Kilka dni temu 2-letnia dziewczynka połknęła tabletkę do zmywarki. Zaniepokojona matka dziecka poprosiła o pomoc mundurowych. Dzięki nim dziewczynkę bezpiecznie odwieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Stargardzie. Policjanci patrolujący miasto zostali zatrzymani przez kierującą pojazdem mamę 2-latki. Kobieta przyznała, że potrzebuje pilnej pomocy mundurowych. Opowiedziała o tym, że chwilę wcześniej jej córeczka połknęła niebezpieczną substancję.

Stargardzka policja stanęła na wysokości zadania i zapewniła bezpieczną eskortę do placówki medycznej.

Mundurowi bez chwili zastanawiania się, o sytuacji poinformowali dyżurnego stargardzkiej komendy, a następnie przy użyciu sygnałów błyskowych i dźwiękowych bezpiecznie pilotowali kierującą do stargardzkiego szpitala – komentują stargardzcy policjanci.

Policjanci dodali w swoim oświadczeniu, że bez względu na porę dnia starają się nieść pomoc potrzebującym.

Pomagamy i chronimy zgodnie ze słowami roty, który każdy z nas wypowiadał wstępując w policyjne szeregi, bez względu na porę i czas jesteśmy gotowi zawsze nieść pomoc…

Zdrowiu i życiu 2-latki nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Źródło: Stargardzka policja

Zobacz również: Ochojska pisze do wagarowiczki z autyzmem Grety Thunberg skargę na polskiego arcybiskupa

Zdjęcie: Youtube

Komentarze