OBRZYDLIWE znalezisko w produkcie z Lidla. Mężczyzna zakupił gotowy posiłek, w środku oprócz jedzenia było COŚ jeszcze

Mężczyzna nabył w Lidlu gotowy posiłek do odgrzania w mikrofali. Kiedy go przygotował okazało się, że znajduje się w nim nie tylko ryż. Znalazła się tam również zdechła mysz.

Richard Leech był mocno zaskoczony tym co znalazł w produkcie z Lidla. Mężczyzna zakupił gotowy posiłek, który należało uprzednio odgrzać w mikrofali w opakowaniu. Kiedy już wyjął jego zawartość na talerz zobaczył, że w środku znajdował się ryż oraz zdechła mysz. Zdjęcie ze znaleziskiem umieścił na Twitterze. Sądząc po dopisku dużo gorzej odkrycie zniosła jego małżonka, która w wyniku smrodu ugotowanego gryzonia nie mogła powstrzymać się od wymiotów.

 

 

 

 

 

 

Temat błyskawicznie podchwycili internauci. Niektórzy z nich w swoich komentarzach użyli zabawy słownej łącząc tytuł znanego filmu familijnego o przygodach myszy. W Polsce produkcja nosiła tytuł ,,Stuart Malutki”. Wersja oryginalna to ,,Stuart Little”, którą przerobiono na ,,Stuart Lidl”.

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl przeprosili mężczyznę. Poprosili go także o więcej informacji w celu dokładnego zbadania sprawy.

 

 

 

 

ZOBACZ:Zaskakujące wyniki wyborów na nowego prezydenta Warszawy. Więźniowie przyczynili się do jego zwycięstwa

 

 

 

 

foto Twitter / źródło dailymail.co.uk / en.mogaznews.com

 

Komentarze