Oliwier Janiak jest dumny z żony. Ależ się popisała!

Dziennikarz, prezenter i konferansjer, 49-letni Oliwier Janiak we wrześniu 2023 r. świętował 20-lecie swojego ślubu z modelką Karoliną Malinowską (40 l.).

Oliwier Janiak i Karolina Malinowska mają trzech synów Fryderyka (ur. 2009), Christiana (ur. 2011) i Juliana (ur. 2013). Jak przyznał dziennikarz, jego żona całe swoje życie:

 

…pracowała na całą rodzinę jeżdżąc po świecie, teraz po latach będąc matką trzech synów, mając na głowie dom i niełatwy czas w życiu, odprowadzała dzieci do szkoły…

 

Jednak pomimo wielu zajęć i obowiązków dokonała czegoś bardzo wymagającego.

 

https://www.instagram.com/olivierjaniak/

 

Oliwier Janiak jest dumny z żony

 

Oliwier pochwalił się, że Karolina ukończyła studia magisterskie i zrobiła to w dojrzałym już wieku. Co więcej, nie wybrała studiów zaocznych, a dzienne:

 

JESTEM Z CIEBIE CHOLERNIE DUMNY!!! JESTEŚ NIESAMOWITA !!!! @karolinamalinowska_official prywatnie moja dziewczyna, dziś ukończyła studia dzienne na SWPS z imponującą średnią z całych studiów 4,8 !!! i została właśnie magistrem psychologii / żadne cyferki jednak i komplementy nie oddadzą uznania jakim ją darzę

 

(…) dokonała dla siebie czegoś pięknego i w skali wyzwań niepojętego.

 

Syn Oliviera Janiaka to „fredzio pedzio”? Zobacz zdjęcia!

 

Sama Karolina Malinowska również nie kryje, że było trudno. Teraz jednak jest gotowa na nowe wyzwania:

 

Chciałam napisać, że się udało. Ale to nie jest prawda. Samo nic się nie udaje 🤍 Zrobiłam to. Jestem magistrem psychologii klinicznej. Nie zawsze było łatwo wręcz przeciwnie bywało cholernie ciężko ale zawsze warto podejmować nowe wyzwania.

 

A w jej wpisie jest chyba więcej ulgi niż radości.

 

Marzena Rogalska powiększyła usta. Jak mogła się tak OSZPECIĆ?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez olivier janiak (@olivierjaniak)

Komentarze