OSZUSTWO księżnej Meghan?! Cały świat jest w szoku!

Wielu dziennikarzy z Wielkiej Brytanii zarzuca księżnej Meghan, że oszukała Harry’ego. Okazuje się, że Kanadyjka nie zamierzała na stałe osiedlać się na Wyspach, ponieważ w swoim mieszkaniu w Kanadzie zostawiła szafę pełną ubrań. Brytyjskie tabloidy uważają, że zachowała się nie fair, ponieważ jeszcze przed ślubem miała zapewniać, że zabrała ze sobą do Anglii cały dobytek.

Temat księżnej Meghan Markle i księcia Harry’ego jest wałkowany w Wielkiej Brytanii bez końca. Brytyjskie gazety nadal żyją abdykacją książęcej pary i co jakiś czas wynajdują nowe rewelacje na ich temat. Dziennikarze robią wszystko by wokół nich było nadal gorąco. Teraz na jaw wyszła kolejna „prawda” jakoby Meghan Markle nigdy nie miała zamiaru na stałe zamieszkać w Wielkiej Brytanii. Miało o tym świadczyć to, że w swoim domu w Toronto zostawiła stosy ubrań.

 

 

ZOBACZ:Ojciec Meghan Markle BRUTALNIE rozprawia się z córką! Ujawnił, że chodzi jej tylko o…

 

 

Jako dowód dziennikarze wstawiają zdjęcia Meghan w starych ciuchach, które pochodzą jeszcze z czasów przedmałżeńskich. Księżna miała je założyć zaraz po powrocie do domu, ponieważ czuje do nich ogromny sentyment i bardzo je lubi! Jako kolejny dowód brytyjskie tabloidy podają fakt, że Markle nadal nie sprzedała swojego mieszkania w Kanadzie mimo, że jest już dwa lata po ślubie. Dziennikarze sugerują, że świadczy to o tym, iż księżna od początku rozważała „ucieczkę do Kanady”.

 

ZOBACZ TAKŻE:Siostra Meghan Markle OSTRO o jej zachowaniu: „Jestem W SZOKU, że…”

 

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.comKomentarze