Zdjęcia z wakacji powinny być piękną pamiątką mile spędzonego czasu. Jednak czasem ujęcia wychodzą tak niefortunnie, że nie pozostaje nam nic innego jak wyrzucić nieładne fotki, albo… podejść do sprawy z dystansem i podzielić się nimi z innymi!
Tą drugą opcję wybrała Holly Louise, turystka z USA. Zrobiła sobie zdjęcie wraz ze swoim dzieckiem, które owinęła w różowy kocyk. Problem w tym, że dziecko z kocyka się wysunęło pokazując światu wszem i wobec swój… tył. Co gorsza zdjęcie wygląda tak, że na pierwszy rzut oka można mieć problem z rozróżnieniem czyja to część ciała!
Internauci oszaleli na punkcie tej fotki i udostępnili ją już niemal 70 tysięcy razy! Do tego dochodzi 15 tysięcy komentarzy i prawie 25 tysięcy reakcji!
![Oto NAJGORSZE zdjęcie z wakacji – widzisz TO? [FOTO] zdjęcie z wakacji](https://wsieci24.pl/wp-content/uploads/2018/08/zdjęcie-z-wakacji.jpg)