Patricia Kazadi jest MILIONERKĄ! Nie zgadniesz CO mówi na temat PIENIĘDZY!

35-letnia Patricia Kazadi od 2020 roku znacznie przystopowała swoją karierę. Najpierw mowa była o depresji, później pojawiły się informacje o innych problemach zdrowotnych i endometriozie.

Jednak pomimo tego, że Kazadi nie pracowała, lub pracowała znacznie mniej, to i tak na jej profilu pojawiły się zdjęcia z egzotycznych podróży czy oryginalne kreacje, szykowane na pojedyncze eventy. Zastanawiać, by się można, skąd aktorka, wokalistka i prezenterka w czasie swojej przerwy od pracy ma na to pieniądze?

Odpowiedź jest prosta – Patricia Kazadi to milionerka!

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Kazadi pracuje praktycznie od dziecka, kiedy to zaczęła grać w serialach. I jak niedawno przyznała, już w wieku 19 lat została milionerką. Można się zatem domyślać, że przez kolejne kilkanaście lat, na jej koncie pojawiły się kolejne miliony.

 

A co gwiazda mówi na temat pieniędzy? W Rogalska Show, Patricia stanowczo stwierdziła, że kobieta musi mieć własne pieniądze:

 

Jeżeli nie masz swoich pieniędzy, jesteś cały czas uzależniona od drugiej osoby, to ta osoba ma nad Tobą kontrolę. I nie ma równowagi sił.

 

Zapytana przez Marzenę Rogalską o szczęście, powiedziała, że pieniądze szczęścia nie dają:

 

Ale ułatwiają życie. Nie oszukujmy się. Lepiej się żyje chyba jak masz pieniądze, tak?

Jak masz na jedzenie, możesz zabezpieczyć byt swoim dzieciom, jak możesz zrealizować swoje pasje, podróżować, czy kupić sobie coś.

 

Jak widać, Patricia po swoich doświadczeniach, jest osobą twardo stąpającą po ziemi.

 

Nie żyje konkurentka Edyty Górniak! Miała zaledwie 45 lat!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Komentarze