Paulina i Jakub Rzeźniczak w odważnej sesji ciążowej. ZOBACZ zdjęcia!

Jakub Rzeźniczak (37 l.) to piłkarz klubu Kotwica Kołobrzeg, o którym częściej słychać w kontekście jego życia prywatnego niż dokonań sportowych.

Był mężem Edyty Zając, następnie związał się z Eweliną Taraszkiewicz, z którą ma córkę Inez. Następnie z Magdaleną Stępień, z którą miał syna Oliwiera (zm. w lipcu 2022 r.).

W 2021 roku spotkał Paulinę Nowicką i bardzo szybko zostali parą. W listopadzie 2022 r. wzięli ślub, co wywołało falę oburzenia. Zaślubiny odbyły się bowiem zaledwie w kilka miesięcy od śmierci syna piłkarza.

Tymczasem już jesienią 2023 r. Paulina i Jakub poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Następnie w spektakularny sposób obwieścili jego płeć.

 

W czasie ciąży Paulina Rzeźniczak (Nowicka) zafundowała sobie kilka sesji zdjęciowych, ale najodważniejsza jest ta z mężem. Zobaczcie zdjęcia!

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

Paulina i Jakub Rzeźniczak mają na sobie luźne dżinsy i nagie torsy. Na zdjęciach przytulają się do siebie i raz jedno, raz drugie zasłania piersi ciężarnej.

 

Fanki celebrytki zachwycały się tym, jak Paulina wygląda w ciąży:

 

Paulina , no pięknie wyglądasz zdecydowanie ciąża ci służy 😍 ( gdzie , fakt nie każdy ciszę dobrze znosi. Ja czułam się jak słoń 🐘)😂

 

Jedna z ładniejszych sesji ciążowych jakie widziałam 😍 Pani ewidentnie służy ciąża!!! ❤

 

Ja Wam życzę jak najlepiej 😍 bije od Was radość, szczęście i miłość. Oby tylko to było w życiu a nie na insta pokaz. Radości i dobrego rozwiązania ❤️

– pisały.

 

Uwagę też zwraca obniżony już brzuch Pauliny. Rozwiązania więc można się spodziewać lada moment.

Magda Mołek i Kuba Wojewódzki w TVP? Wydali oświadczenia w tej sprawie!

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina (@paulina_rzezniczak)

Komentarze