Królikowski przeszedł leczenie onkologiczne. Niestety krótko po…

Na wiadomość o Pawle Królikowskim czekała cała Polska. Aktor przeszedł leczenie onkologiczne. Niestety nie mamy dobrych wieści.

 

 

Krótko przed świętami Bożego Narodzenia aktor Paweł Królikowski znalazł się w jednym ze stołecznych szpitali. Gwiazdora położono na oddziale neurochirurgii bródnowskiej placówki. Aktor bardzo długo przebywa w klinice, po jednej z operacji do jego organizmu wkradło się zakażenie. Wówczas pozostał w placówce. Teraz przekazano nowe informacje – wiele osób nie może w to uwierzyć. To prawdziwy dramat.

 

 

Choroba Pawła Królikowskiego

 

 

Paweł Królikowski niemal pięć lat temu przeszedł skomplikowaną operację guza mózgu. Kiedy wydawało się, że na dobre powrocił do zdrowia choroba dała o sobie znać. Było to w czerwcu 2019 roku. Po krótkiej hospitalizacji aktor znowu powrócił do życia zawodowego. Niestety pod koniec grudnia po raz kolejny trafił do szpitala. Teraz przekazano smutne wieści. Aktor przeszedł leczenie onkologiczne, ale niestety krótko po…

… nim zdecydowano o dalszym pozostawieniu Królikowskiego w szpitalu. Jak donoszą  nieoficjalne źródła gwiazdor serialu Ranczo nadal przebywa w szpitalu a jest już luty. Na szczęście ma ogromne wsparcie żony, reszty rodziny, przyjaciół oraz fanów.

 

„Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty” – mówił na łamach „Faktu” Antoni Królikowski.

Co dzieje się z Pawłem Królikowskim.

 

 

Aktor wcześniej przeszedł zabieg usunięcia krwiaka po poprzedniej operacji. Jednak jego pobyt w szpitalu przedłuża się ze względu na infekcje wirusowe – organizm aktora jest osłabiony. Teraz póki co nie podano oficjalnych, dalszych przyczyn hospitalizacji. Liczymy, że aktor szybko powróci do zdrowia.

 

 

 

„(…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem” – czytamy z kolei na portalu Pomponik.pl

Fot. YouTube

Komentarze