Niecodzienny incydent przed McDonald’s! Pędzący jeleń „znokautował” klienta restauracji!

Do niecodziennej sytuacji doszło przed jedną z restauracji McDonald’s w Karolinie Północnej. Klient, który kierował się w stronę samochodu zaparkowanego na parkingu przed budynkiem został „znokautowany” przez pędzącego jelenia. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery, a film opublikowany w sieci.

Nagranie robi niesamowita furorę, a media postanowiły spotkać się z bohaterem nietypowego zajścia. Ken Worthy, który przeżył bliskie spotkanie pierwszego stopnia z szalonym jeleniem przyznał, że to było prawdziwe wariactwo. Zaskakująca sytuacja miała miejsce w miejscowości Locust w Karolinie Północnej. Klient kierował się do swojego samochodu, wtedy został „znokautowany” przez pędzącego jelenia. Po reakcji mężczyzny widać, że był zszokowany, a siła uderzenia była tak duża, że Ken upadł na jezdnię.
Nagranie za zgodą Amerykanina zostało umieszczone na Facebooku. Film robi w sieci prawdziwą furorę i obejrzało go prawie 380 tysięcy osób! Mężczyzna przyznał w rozmowie z mediami, że chwilę po incydencie próbował odnaleźć szalonego jelenia, jednak pomimo usilnych starań jemu i jego żonie się to nie udało. Ken wyszedł z wypadku bez szwanku i nie został ranny. Mężczyzna cieszy się, że to jemu przytrafiło się bliskie spotkanie z jeleniem, a nie dziecku, które kilka metrów od niego również przechodziło przez parking.

Many of you have heard about this now you get to see it. Last Wednesday (1/22/2020) at about 12:30 in the Afternoon. Deanne Dee Morgan Worthy and I were walking out of the McDonald's in Locust NC with Coke's in hand. What happened next I would have never believed. Life is crazy sometimes. God is good ALL the time! Not injured. PS: Didn't spill my coke!

Gepostet von Ken Worthy am Dienstag, 28. Januar 2020

źródła: wprost.pl, foto: facebook.com, wideo: facebook.com

 

 

Komentarze