Piasek dostał NIETYPOWY prezent od fanki! 5-LATKA wysłała mu…

Mimo iż Piasek nie doczekał się jak dotąd własnych dzieci, bardzo je kocha i ma z nimi świetny kontakt. Ostatnio 5-letnia fanka piosenkarza wysłała mu…

Prezent na Dzień Dziecka dla 49-latka?

Tydzień temu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji Piasek wysłał za pośrednictwem Instagrama życzenia swoim małym i dużym fanom. Artysta pochwalił się też wyjątkowym prezentem, jaki dostał od jednej ze swoich fanek. 5-letnia Wiktoria Fiszer wysłała mu filmik, w którym Piasek wcielił się w rolę różowego delfina.

Życzenia od Piaska

„Króliś w podróży na Wyspę Marchewek. Dzieci moje kochane! To nie ważne czy macie lat 5, czy 75. Kiedy potraficie ciągle cieszyć się na świat i jego drobiazgi radością dziecka, które każdy z nas nosi w sobie, pozwólcie że uściskam Was i ucałuję z okazji tego naszego pięknego święta ❤️🤍🖤💛 Do życzeń dołączam prezencik, jaki sam dostałem od Wiktorii Fiszer (lat właśnie 5) z Rogalinka. Wiktoria zaproponowała mi (lat obecnie 49) udział w filmie, a teraz razem dzielimy się nim z Wami. Proszę przekazywać go dalej. Sto lat drogie dzieci!!” – napisał Piaseczny.

Gwiazdor na pewno zapamięta ten prezent na długo.

 

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze