Piasek nie wytrzymał i ZAATAKOWAŁ Dudę i PiS: „Polityka wchodzi do naszego łóżka!”. Ma rację?

Ostatnio piosenkarz ujawnił, że jest gejem, a teraz uderza w prezydenta RP. Zarzuca mu antysemityzm, homofobie i nastawianie Polaków przeciwko sobie. Andrzej Piaseczny wzywa rodaków do buntu. Czy zostanie przez to zwolniony z Telewizji Polskiej?

Piasek atakuje władze

Ostatnio Andrzej Piaseczny zdobył się na odwagę i ujawnił, że jest osobą homoseksualną. W piosence pt. Miłość, która pochodzi z jego najnowszej płyty, śpiewa o uczuciu do mężczyzny. Piosenkarz na antenie Radia Zet oficjalnie potwierdził, że jest gejem i zaapelował o szacunek do osób homoseksualnych. Teraz Piaseczny atakuje rządzących. Zarzuca prezydentowi Dudzie nastawianie Polaków przeciwko sobie. Artysta powiedział:

Polityka ingeruje, wchodzi powoli do naszego łóżka. Kiedy wygrywa się wybory na prezydenta, strasząc gejami, Niemcami i Żydami, to trzeba wstać i powiedzieć: nie zgadzam się z tym”

Bunt Piasecznego

Ostre słowa artysty mogą dziwić, ponieważ przez lata nie komentował życia społecznego ani politycznego. Jednocześnie bardzo chronił swoją prywatność i nie wypowiadał się o swoim życiu uczuciowym. Teraz to się zmieniło. Piasek w odważny sposób mówi o tym, co go boli. Artysta wyjaśnił swoją postawę:

Każdy człowiek, który jest rozpoznawalny, staje przed tym dylematem. Mówić czy nie mówić? Szczerze się przyznaję, że przez bardzo długie lata nic nie mówiłem. Myślałem, że nie potrafię, nie mam takiego języka, który w twórczości byłby jak Kazik czy Taco. Ale w pewnym momencie pomyślałem, że wyłączanie telewizora na kanałach informacyjnych, nie pomaga”

 

Uderza w rządzących

Andrzej Piaseczny jest zdania, że obecna władza nie szanuje ani mniejszości seksualnych, ani zwykłych obywateli. Piosenkarz powiedział:

Kiedy zdobywa się władzę, to trzeba szanować całą resztę. Niestety, to się nie dzieje. Szacunku nie ma i o tym mówię w mojej piosence”

Artysta w utworze zatytułowanym Przedostatni zaśpiewał:

Nie dajemy sobie wmówić, że jedna droga, jeden głos. Niech każdy ma co lubi, wolności nasza, wolną bądź. Nigdy takich sytuacji, czego znów zakazać chcą?”

Czy Andrzej Piaseczny zostanie zwolniony z Telewizji Polskiej? Artysta w programie The Voice Senior pełni rolę jurora.

Źródło: Planeta

Zdjęcie: You Tube, FacebookKomentarze