Pięcioraczki z Horyńca pod obserwacją Policji i MOPS-u. Wywożą dzieci do…

Pięcioraczki z Horyńca to rodzina, która popularność zyskała na początku 2023 roku, gdy Dominika Clarke urodziła pięcioraczki, a nie był to jej pierwszy poród.

Niestety jedno z dzieci zmarło, ale i tak rodzina Clarka łącznie ma 11 dzieci. Dominika – bardzo aktywna w sieci – poinformowała, że w ostatnim czasie nie mogła nic na grywać na instagrama, bo była pod obserwacją Policji i MOPS-u. Jaki był powód i co się stało?

 

https://www.instagram.com/piecioraczki_z_horynca/

Pięcioraczki z Horyńca – Tajlandia

Jakiś czas temu Dominika Clarke poinformowała, że razem z mężem i dziećmi wyprowadzają się do Tajlandii. Sama nie była pewna, czy tam zostaną czy wrócą, ale na pewno postanowili spróbować życia w innym klimacie. Jak się okazuje, ta wiadomość, oburzyła pewne osoby i złożono donos na policję.

 

Było kilka „życzliwych” osób, które po prostu zrobiły na nas donos, że wywozimy dzieci do dżungli, że nie mamy warunków w podróży (…)

 

Dlatego też nie mogłam nagrywać jednocześnie, bo nie chciałam kumulować niepotrzebnych sytuacji

– wyjaśniła Dominika.

 

Obecnie cała rodzina jest już na miejscu i matka dzieci pokazała, jaki mają dom. A jest to komfortowa willa z basenem. Zapewne więc „życzliwi” nie muszą się martwić o dzieci.

 

Rozstał się z Wojciechowską i wziął TRZECI ślub? Szokujące wieści o Przemku Kossakowskim!

 

 

Komentarze