PILNE oświadczenie Roksany Węgiel. Fani oburzeni!

Roksana Węgiel (18 l.) w ostatnim czasie obecna jest w mediach nie tylko za sprawą muzyki, ale i kontrowersji, jakie wzbudza.

Wiele osób zapamiętało Roxie jako skromną dziewczynkę. Tymczasem wraz z osiągnięciem pełnoletniości Roksana Węgiel zaczęła publikować odważne zdjęcia, została ambasadorką marki bielizny, a nawet ogłosiła już swój ślub ze znacznie starszym partnerem.

Dziś w nocy na jej profilu pojawiło się oświadczenie, którym dosłownie wbiła „kij w mrowisko”!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Post pojawił się o północy z 13 na 14 października. Młoda piosenkarka uzmysłowiła swoim fanom, że w tym roku po raz pierwszy będzie mogła głosować w wyborach.

 

To pierwszy rok, w którym mogę oddać swój głos. To pierwszy rok, w którym mój głos się liczy w sprawie naszego kraju, to pierwszy rok którego nie mam zamiaru zmarnować.

 

Dalej podała, że na instagramie obserwuje ją aż 1,4 miliona osób i zachęcała do udziału w wyborach.

Ten apel wywołał istną burzę. Część osób gratulowała Roksanie takiego wpisu, inni byli oburzeni!

 

Naprawdę zajmij się śpiewaniem, a nie doradzeniem. Wasze celebryckie naprawdę nie mają znaczenia. Wy bogatsi od reszty ludzi nie macie w ogóle żadnego pojęcia o pracy zwykłych ludzi. Ledwo panienka wyjechała do wielkiego miasta i lewactwo namieszało w głowie i musi krakać jak one. Serio? Naprawdę? Nie idź tą drogą.

 

Sorry ale piszesz że jest apolityczna a na koniec wjeżdżać z kontekstem ,,kobietki glosujcie żeby nikt nie decydował za Was”… To jest jawne nakreślenie na kogo oddasz głos… Więc po co ta ,,apolityczność”?

 

Totalnie nie rozumiem takiego namawiania na wybory… jeśli ktoś nie ma pojęcia ba kogo głosować lub jest mu wszystko jedno to po co ma iść? Żeby oddać swój głos pierwszej z brzegu osobie? Jaki w tym wybór? To po prostu strzelanie w ciemno byle zagłosować

 

Warto jednak zauważyć, że Roksana nie wskazywała żadnej z partii, a zachęcała jedynie do tego, by wziąć udział w wyborach.

Całe oświadczenie poniżej.

 

Nie wiesz, na kogo zagłosować w Wyborach? Wypełnij TEN test!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Komentarze