PILNE! Termin ferii ulegnie ZMIANIE?! Premier UJAWNIŁ ważne informacje!

Koronawirus rozpoczął się w Chinach, a dokładnie w Wuhan. Później przeniósł się w inne miejsca, aż w końcu pojawił się w każdym zakątku świata i dotarł także do Polski. Aktualnie sytuacja w Polsce nie jest najlepsza, a liczba zakażeń stale rośnie. Niedawno rząd zapowiedział kiedy odbędą się ferie zimowe. Czy data ta ulegnie zmianie? Premier nie pozostał złudzeń!

Ostatnio tj. 21 listopada premier Mateusz Morawiecki na jednej z konferencji prasowych zapowiedział, że ferie zimowe w całej Polsce odbędą się w tym samym terminie, a mianowicie od 4 stycznia do 17 stycznia. Jak tłumaczono data taka ustalona jest aby zmniejszyć mobilność obywateli.

Przez cały czas Polacy zastanawiali się, czy termin ten ulegnie jeszcze zmianie. Jak się okazuje teraz premier Mateusz Morawiecki postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapewnił, że terminy nie ulegną już zmianie.

Tak, ona jest nieodwołalna, ponieważ spodziewamy się tego, że w czasie świąt nastąpi, mimo naszych apeli, większy ruch, większa mobilność, więcej kontaktów społecznych

-powiedział premier Mateusz Morawiecki zapytany przez internautów.

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Koronawirus w Polsce. SZOKUJĄCE słowa Ministra Zdrowia! To nie spodoba się Polakom…

Premier dodał również, że wolałby aby dzieci ferie zimowe spędzili nie w podróży, a w swoim domu. To może nie spodobać się wielu dzieciom.

Myślicie, że premier ma rację?Komentarze