Jak naprawdę wyglądają piloci i stewardessy? Pokazali to w… (VIDEO)

Pilotów zwykle nie widzimy latając samolotem, ale stewardessy często budzą zachwyt męskiej części pasażerów.

I nic dziwnego, bo linie lotnicze mają określone wymogi, jakie muszą spełniać stewardessy. Nawet jeśli nie wyglądają jak miss świata, to zazwyczaj są szczupłe, sympatyczne, umalowane i do tego ten mundurek!

 

Ale jak na co dzień wygląda załoga samolotu? Pracownicy LOT’u postanowili uchylić rąbka tajemnicy i wzięli udział w wyzwaniu #DontRushChallenge.

Na czym polega ta zabawa? #DontRushChallenge – pokazuje jak influencerzy i gwiazdy mediów społecznościowych zmieniają się. Najpierw pokazują się w codziennych ubraniach, a potem robią makijaż, stroją się i prezentują swój zabójczy wizerunek.

 

>>>Kasia Skrzynecka pomalowała włosy. Ale uwagę zwraca to! (FOTO)

 

Jak napisała jedna ze stewardess Julita Więckowska pomysł na taki projekt zrodził się z tęsknoty za pracą i lataniem:

 

„Tęsknimy za naszymi mundurami, dlatego podczas uziemienia w domu i czekania na lot, stworzyliśmy naszą wersję #dontrushchallenge ✈️ 86 osób, personelu pokładowego i pilotów wzięło udział w tym filmie 🤩 autorstwa @malinowa_mamba ✈️”

 

Nagranie pracowników LOT’u jest bardzo zabawne. Widzimy na nim pracowników linii lotniczych w codziennych sytuacjach, a także ich metamorfozę. Często wydają się oni nie do poznania, bo różnica między wersją „domową” i służbową jest bardzo duża.

Warto zobaczyć! Video poniżej.

 

>>>Wpadka Basi Kurdej-Szatan. Chciała pochwalić się autem, niestety…

 

 

fot. lot

Komentarze