Piotr Rubik oszukany. Kompozytor stracił MILIONY!

54-letni Piotr Rubik to kompozytor i producent muzyczny. Od 2004 roku zaczął wydawać też własne płyty skąd pochodzą przeboje takie jak „Psalm dla Ciebie”, „Niech mówią że to nie jest miłość”, czy „To cała prawda”.

Począwszy od 2005 roku koncerty Piotra Rubika z orkiestrą i chórem, były bardzo popularne i kompozytor występował na terenie całego kraju. Jak powiedział w najnowszym wywiadzie, to właśnie wtedy został oszukany.

 

https://www.facebook.com/PiotrRubikMusic

 

W rozmowie z Żurnalistą, Piotr Rubik opowiedział o swojej stracie. Jak przyznał, związane to było z nieznajomością zasad biznesowych, naiwnością i brakiem asertywności.

 

Podpisałem złe umowy, ale też nie wiedziałem. Nie znałem realiów, dopiero się tego uczyłem. Nikt wtedy nie uczył show-biznesu w szkole. Trzeba było się tego uczyć na własnej skórze. Ja nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ktoś mówi, że mój koncert kosztuje tyle, a sprzedawał go dwa razy drożej, a mi o tym nie mówił i brał resztę do kieszeni. Zorientowałem się po roku, po dwóch, po kilku latach*

 

Kompozytor wyliczył, że w tamtym czasie mógł stracić nawet 6 milionów złotych. Z pewnością jednak głównym powodem było to, że po drugiej stronie stanęli nieuczciwi współpracownicy.

 

>>>Kąśliwe słowa Pauliny Smaszcz. TEGO życzy byłemu mężowi!

 

 

*cyt. za se.pl

Komentarze