Po stosunku ze swoją dziewczyną wszedł do toalety! Kiedy wrócił jego ukochana ROBIŁA COŚ OBRZYDLIWEGO

Seks to nieodłączny element każdego udanego związku. Niestety, bohater którego historię opisujemy nie wspomina miłosnych igraszek ze swoją dziewczyną najlepiej. Kiedy pewnego dnia po skończonym stosunku ze swoją miłością udał się do toalety, po powrocie zastał go niecodzienny widok. Kiedy wrócił jego ukochana ROBIŁA COŚ OBRZYDLIWEGO!

Ja i moja dziewczyna mamy ponad 20 lat. Bliżej nam do trzydziestki. Jakąś godzinę temu kochaliśmy się. Ona nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, więc użyliśmy prezerwatywy. Po stosunku od razu udałem się do łazienki. Wtedy ona krzyknęła przez drzwi: siusiu czy kupka? – wspomina nasz bohater.

Okazuje się, że kiedy mężczyzna wrócił z toalety jego ukochana robiła coś naprawdę okropnego! Dodatkowo… próbowała go oszukać!

Zabrzmiało to bardzo dziwnie, ale dla świętego spokoju odpowiedziałem, że to drugie. W rzeczywistości chciałem tylko oddać mocz. Wróciłem do sypialni szybciej, niż podejrzewała i zobaczyłem, jak ona wlewa zawartość kondoma do swojej pochwy. Jeszcze nigdy się tak nie bałem. 

Swoją historię mężczyzna opisał na serwisie internetowym Reddit. Chciał poprosić innych użytkowników o pomoc, ponieważ nie wiedział jak poradzić sobie z tą sytuacją. Internauci byli zgodni i kazali mu natychmiast zerwać kontakt z dziewczyną. Ich zdaniem „ukochana” robiła wszystko, by naciągnąć go na dziecko…

Natychmiast zerwij z nią kontakt. Nie reaguj na jej zaczepki.

Lepiej zapytaj lekarza, czy zapłodnienie w ten sposób jest w ogóle możliwe…

A wy co sądzicie na temat tej „niecodziennej” sytuacji? Wybaczylibyście? A może wręcz przeciwnie?

Źródło: reddit

Zobacz też: Instagramerka OŚMIESZYŁA SIĘ TYM ZDJĘCIEM W INTERNECIE! Być może jest ładna, ale NIE GRZESZY INTELIGENCJĄ

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze