Pojawiło się NAGRANIE Królikowskiego. Fani PŁACZĄ.

Pojawiło się NAGRANIE Królikowskiego. Fani PŁACZĄ.

Aktor Paweł Królikowski nadal walczy o życie na oddziale neurochirurgii w warszawskim szpitali. W sieci rozprzestrzenia się tymczasem nagranie z aktorem. Słowa które wypowiada wprost wyciskają łzy.

 


Paweł Królikowski wciąż znajduje się w szpitalu na warszawskim Bródnie. Gwiazdor trafił tam pod koniec grudnia 2019 roku, dosłownie chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia. Mimo, że już kilka razy informowano o poprawie jego stanu zdrowia, to nagle pojawiały się istotne kompilacje.

 

 

Niestety aktor musiał z tego względu pozostać w placówce i na razie nie mógł podjąć leczenia w Niemczech. Problemy ze zdrowiem Królikowskiego zaczęły się w 2015 roku. To wtedy przeszedł pilną operację usunięcia tętniaka mózgu. Jednak w 2019 roku choroba znowu dała o sobie znać. Najpierw latem a kolejno właśnie w grudniu. Do sieci trafiło chwytające za serce nagranie.

 

 

Paweł Królikowski znany jest przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo. Ponadto wystąpił w Pitbullu Patryka Vegi a ostatnio był jurorem w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety problemy ze zdrowiem zatrzymały aktywność zawodową Pawła. Teraz fani nie mogą powstrzymać łez oglądając nagranie. Aktor mówi na nim, że…

… wszystko zaczyna się od modlitwy. Ponadto aktor mówił jak wraz z żoną odkrył, że Maryja to wspaniała opiekunka. Nagranie ma już 3 lata, ale to właśnie teraz powrócił jego temat. Wideo nieco podzieliło fanów. Jednym wypowiedź się spodobała, z kolei drudzy twierdzą, że aktor nie powinien wypowiadać takich słów.

 

Płakałem kiedy słuchałem wypowiedzi Pawła. Nie tylko ja, ale większość jego fanów. To piękne i wielkie słowa – mówi fan gwiazdora.

 


– Odkryliśmy z moją żoną Małgorzatą w naszej wierze, w takim umiłowaniu Pana Boga, w pokazywaniu dzieciom kim jest Chrystus, jaką opiekunką jest Matka Boska, jak wielobarwnymi partnerami są w trudnych chwilach Wszyscy Święci. Ile radości jest w takim poczuciu, że człowiek na świecie nie jest sam. (…) Każda działalność, każde człowiecze dzieło, najmniejsze nawet, zaczyna się od modlitwy. Od pomysłu żeby się udało, żeby Pan Bóg dopomógł temu co robimy – mówił Królikowski.Komentarze