Pojawiło się NAGRANIE Królikowskiego. Fani PŁACZĄ.

Aktor Paweł Królikowski nadal walczy o życie na oddziale neurochirurgii w warszawskim szpitali. W sieci rozprzestrzenia się tymczasem nagranie z aktorem. Słowa które wypowiada wprost wyciskają łzy.

 


Paweł Królikowski wciąż znajduje się w szpitalu na warszawskim Bródnie. Gwiazdor trafił tam pod koniec grudnia 2019 roku, dosłownie chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia. Mimo, że już kilka razy informowano o poprawie jego stanu zdrowia, to nagle pojawiały się istotne kompilacje.

 

 

Niestety aktor musiał z tego względu pozostać w placówce i na razie nie mógł podjąć leczenia w Niemczech. Problemy ze zdrowiem Królikowskiego zaczęły się w 2015 roku. To wtedy przeszedł pilną operację usunięcia tętniaka mózgu. Jednak w 2019 roku choroba znowu dała o sobie znać. Najpierw latem a kolejno właśnie w grudniu. Do sieci trafiło chwytające za serce nagranie.

 

 

Paweł Królikowski znany jest przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo. Ponadto wystąpił w Pitbullu Patryka Vegi a ostatnio był jurorem w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety problemy ze zdrowiem zatrzymały aktywność zawodową Pawła. Teraz fani nie mogą powstrzymać łez oglądając nagranie. Aktor mówi na nim, że…
Czytaj więcej

Komentarze