Prawda w końcu wyszła NA JAW! Rafał Brzozowski już nie ukrywa, co łączy go z Edytą Górniak!

Piosenkarz odniósł się do informacji o swojej zażyłości z Edytą Górniak. Rafał Brzozowski wspólnie z piosenkarką spędził majówkę w Zakopanem. Pojawiły się doniesienia, że piosenkarz zamieszkał w góralskim domu Edyty Górniak.

Wspólne doświadczenia

Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego połączył występ na Eurowizji. Piosenkarka reprezentowała nasz kraj w 1994 roku. Natomiast Rafał Brzozowski ma być tegorocznym reprezentantem Polski na tym międzynarodowym konkursie piosenki. Występ związany jest z dużym stresem oraz presją. Edyta Górniak nie raz mówiła, ile nerwów kosztowało ją zaśpiewanie podczas Eurowizji. Rafała Brzozowskiego dopiero to czeka.

Góralska majówka

Edyta i Rafał bardzo się polubili. Ponoć piosenkarka nawet pocieszała Brzozowskiego po niedawnym rozstaniu z partnerką. Doradza mu też w kwestii występu na Eurowizji. Pojawiły się też informacje, że wokaliści wspólnie spędzą majówkę. Edyta Górniak niedawno kupiła dom na Podhalu i zaprosiła do niego Rafała Brzozowskiego. Jednak piosenkarz wyjaśnia, jakie relacje naprawdę łączą go z diwą. W rozmowie z portalem Pomponik powiedział:

Jadę się spotkać z Edytą, a to jest co innego. Ja nie będę z nią mieszkać podczas majówki, bardziej u swoich przyjaciół górali. Natomiast spotykamy się na pewno i chcemy popracować przy piosence. Będziemy chcieli to pokazać osobom, które interesują się Eurowizją.

 

Rady Edyty

Rafał Brzozowski powiedział, że jest wdzięczny piosenkarce, że ta chce się podzielić swoim doświadczeniem. Jest to dla niego zaszczyt. Spotkanie majówkowe to też czas, by wspólnie porozmawiać i odpocząć na łonie natury. Brzozowski odniósł się też do informacji o rzekomym romansie z wokalistką:

To głupoty. Jeżeli ktoś jest miły dla ciebie, to jest od razu z tego robiony romans. Jesteśmy przyjaciółmi z jednej branży i pracujemy przy jednym projekcie i na tym się skupmy”

 

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: FacebookKomentarze